reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Ja tez wzielam no spe ,troszke juz lepiej ,mam nadzieje ze wszystko dobrze ,przy nastepnej wizycie podpytam lekarza o to ,bo sama to niewiem nic a niechce z tej niewiedzy mojej zrobic krzywdy maluszkowi
 
reklama
wydrussiu ;* :-) wrzucę foteczki ale jutro, muszę trochę się podszkolić bo jakoś mi to nie wychodzi :wściekła/y:

wisienko weź kąpiel kochana i się troszkę zrelaksuj wiem, że to łatwo się mówi ale nerwy nic tu nie pomogą a wręcz przeciwnie zaszkodzą. pewnych rzeczy się nie przeskoczy, twoja babcia napewno nie chciałaby abyś tak się denerwowała. Co Bóg da to będzie a będzie dobrze ;-)

dodi misia widzisz paracetamol zbił temperaturę, teraz będzie coraz lepiej... pij ciepłą herbatkę z miodkiem :-) zdrówka...
 
Dobry wieczór ...co prawda nie doczytałam was dobrze ale piszecie coś o spinaniu sie brzucha więc u mnie to normalka mam tak po kilka razy dziennie jak mnie ścisnie to az sie ruszyc nie moge tzn nie boli ale to taki niemiły ucisk sądze,że to nic złego to są własnie skurcze przepowiadające kazda z nas odczuwa je inaczej i z biegiem czasu będą coraz bardziej uciązliwe.



No i doczytałam Wisienko bardzo mi przykro ale trzeba być dobrej mysli.:*
 
Ostatnia edycja:
Psociu samopoczucie ok:) własnie jem kanapki zaraz ide sie kapac i asiu:) a Ty jak samopoczucie Kochana?:)
Anulka niestety nie wróci do nas tak szybko bo ordynator jej powiedział że może po niedzieli wyjdzie... ogólnie juz sie dobrze czuje:)
 
Wydrussia, u mnie, jak się Dawidek rusza, to jest wszystko cacy:))))
A Anulka lepiej niech w tym szpitalu dojdzie do siebie, bo w domku znowu sobie zajęcie znajdzie i na uczelnie latac będzie. Pozdrów ją, proszę, Słonko:)
 
reklama
Psocia Kochana one teraz bardzo dużo śpią :) i pewnie dlatego :) ja to nie wiem kiedy mój śpi bo praktycznie cały dzień kopie :) są chwile spokoju ale to tylko kilka min :)
 
Do góry