reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
witajcie
nie poczytalam co tam u Was bo jakos ale co z tymi skurczami łydek, ja nigdy czegos takiego nie mialam a ostatnio nad ranem mnie dwa razy złapało, okropnosc potem caly dzien czulam w łydce ból
nie chce sama brac magnezu ale ginowi powiem
u mnie tez wiosna
dzis zdobyłam arbuza i lody wcinalam . mniammm
wiee co przegladalam dzis ciuszki w sklepach cenowow baaardzo roznie np w tesco sa sliczne ale cholernie drogie i powiem Wam co mi sie rzucilo w oczy i co zreszta sama kiedys zauwazylam majac male dziecko ze producenci bezmyslenie robia ciuszki wkjladane przez glowe dla niemowlaczkow, ja dostalam taki dresik wlasnie bluze wkladana przez glowe bez najmniejszego guziczka, ila sie nameczylam zeby dziecku nalozyc, niestety to nie lalka i raczki nie mozna wywinac i zwracajcie uwage na otwor na glowe w body czy sa np na guziczki boki bo czasami takie male wyciecie jest ze szok
jak przegladalam w tesco to duzo jest takich rzeczy przez glowe wkladanych w komplecikach, sa przesliczne to fakt ale wogole nie praktyczne przy maluszkach
to tyle chyba koncze obiadek i lece po mala do przedszkola
trzymajcie sie dziewczyny
a ja dzis jakos slabo ruchy czuje:-(
 
gon1a ja też słabo- mała sie inaczej przekręciła i tłukła raz w ciagu dnia po pęcherzu i szyjce macicy.
 
Morgenrood, super ze sie odezwalaś. Zastanawiałam sie co u ciebie. Mówił ci lekarz kiedy możesz spodziewać sie porodu?[/QUOTE]


Termin mam na 15 lipca, ja czuje ze juz w czerwcu beda. Lekarz powiedzial mi ze mam byc przygotowana od konca maja... oby NIE!!! niech sobie tam przynajmniej do konca czerwca siedza!!!! Ciaza blizniacza uwaza sie ze prawidlowo trwa 37 tygodni wiec zobaczymy jak to bedzie ze mna...

Buzka
 
Hej robaczki.. ja dziś leże w łózku i zdycham..aż mi sie wyc chce.. Mała chora, mnie też coś bierze.. tak mnie boli kręgosłup, że nawet leżeć nie mogę..katar, kaszel i 37.8st
Wiecie może co mogłabym wziąć na goraczkę, jeśli by mi wzrosła?

Nawet nie mam siły czytac co tam u was..

do tego nie wiem, czy mnie od tego kaszlu boli brzuch czy to co innego..normalnie mam pietra..boli mnie dosłownie każda częśc ciała..

Mogę wziąc apap?
 
Ostatnia edycja:
Mój tato wlasnie dzwonił, że babcię zabrało pogotowie. Ma 86 lat i wszystkie choroby starości prócz sklerozy i demencji. Jest z nią nieciekawie.Od dawna jej stan się pogarsza ze względu na serce i kamienie w woreczku, ktorych jej stan nie pozwala usunąc. Ide bo nie chcę smutku wprowadzać na watku a humoru u mnie wcale

Przykro mi spowodu babci!!!!!!!!!trzymmam kciuki napewno będzie dobrze!!!!!!!!!!

Dodi-Apap możesz wziąśc ja też brałam...

Gon1a-ja też niezawsze czuje częste ruchy.Może małe się przekręcają inaczej

A ja dzisjaj czuje nieraz jakby kucie w dole brzucha mam nadzieje że mała kopie mnie w szyjke a nie są to skurcze!
Czy któraś tak miała!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Renia ja tak miałam. Krzysiek był ułożony posladkowo i ćwiczył kopniaki w szyjkę. Nie było to mile. Teraz jest już do góry nogami i jest lepiej. Pogadaj z dzidzią, wytłumacz jej że nóżki ma mieć w górze;-) Wprawdzie mnie się nie udało ale moze twoja córcia jet grzeczniejsza ;-)

Dodi pod kocyk i nie ruszaj się
 
Do góry