reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Byłam w aptece na przeciewko mojego domu.. i pani mówila, że albo apap, albo paracetamol, bo to to samo w sumie.. jeszcze nie wizięłam, narazie próbuje zimnych okładów..
Ciężko tak sie nie ruszać (chociaż chciałabym) bo Misia też chora i co chwile coś chce..
Dziękuję dziewczyny!
Uciekam, bo mi tak niewygodnie w łóżku z kompem pa!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wisienko 3 mam kciuki zeby bylo dobrze z babcia! Moja tez jak raz na rok nie jest w szpitalu to świeto.... ech... az zal i serce ściska.
Dodi misia kuruj się koniecznie pod kocyk... bo to nie przelewki ja z katarem chodzilam i zapalenie ucha dostalam i antybiotyk już pomalu przechodzi ale wiesz... nie bagatelizujmy odpoczywaj ile się da moze córunia zrozumie ze ty tez jesteś chora
Gon1a ja dziś tez coś slabo czuje bąbla moze tak sie ulożyly nasze bobaski, a co do ubranek w Tesco tez patrzylam strasznie drogie i wkladane wlaśnie przez glowe.
A dziś jestem happy dostalam 13tke i zakupiliśmy z mężem lozeczko turystyczne jeszcze materac normalny dokupimy ale juz jestem szczesliwa oto one: lozeczko nasze.jpg
 
Ostatnia edycja:
Mama własnie pojechała, wpadam wiec zeby wam coś pokazać :-D Morgenrood z specjalna dedykacja dla ciebie :-D

[video=youtube;_JmA2ClUvUY]http://www.youtube.com/watch?v=_JmA2ClUvUY&feature=player_embedded[/video]

I lece nadrabiać zaległości w czytaniu :-)
 
Wlasnie wstawilam najnowsza fotke brzuchola na osobny watek! Widze ze i u Was niezle sobie domki podrosly, wow! Ale fajnie.....!!
Corin, noo w domku bylam miesiac! Luz blues, dokarmianie, spacerki....
I wiecie co, mozecie zazdroscic hiszpanskich owockow, ale jak ja Wam zazdroszcze polskiego jedzonka, kefirow (tutaj to wszystko cholernie drogie)...
I nasze truskawki w sezonie tez o niebo lepsze niz te tutaj pedzone!
 
Ostatnia edycja:
Dodi podobno czysty Paracetamol jest lepszy w ciąży niż apap - tak mi moja gin powiedziała...

jeszcze mi się przypomniało, że któraś dzisiaj pytała, czy coś z piersi nam leci ;-) no więc mi nic... hmmm ale chyba to jeszcze nie powód do niepokuju, prawda?
 
Pipi to powód do radości :-) Na razie masz spokój, ale i na Ciebie przyjdzie czas. Mi w czasie 1 ciąży siara nie leciała wcale Teraz zresztą też nie;-)
Corin dzięki filmik świetny. Taka parka to już pewnie w brzuchu gada :-)
 
Zajrzałam do was bo juz nie wiem co ze sobą zrobić. Posprzątałam z tych nerwów całe mieszkanie. Teraz mam twardy brzuch i dziwnie się czuję. Na dodatek jestem sama w domu czego nie znoszę. Tato dzwonił, ze po kroplówkach babci ciut lepiej. Mówił tez, ze nie chcieli jej wziąć do szpitala. Stawiają krzyżyk na strych ludziach. A ona wymiotowała okropnie cały czas i groziło odwodnienie. Mam nadzieję, ze doczeka się pierwszej prawnuczki bo ma samych prawnuków.
Czemu takie rzeczy musza się dziac jak nie ma Pola. Czuję się taka sama. Cholera jasna:wściekła/y:
 
reklama
Do góry