reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

postanowiłam wydepilować kremem środkowe partie swojego ciała i teraz tak siedzę przed lusterkim i obserwuje, jak mi sie brzuch rusza.... :) chyba Mateusz nie lubi tego zapchu.... :)
 
reklama
No może taka ala pleśniawka się zrobiła na języku ... spoko pewnie to nie żadna szkarlatyna ;)
No naprawdę jest tyle imion dla psów,kotów i innych zwiarząt,ale nie ludzie muszą dawać takie imiona a później na ulicy dziecko płacze,bo dzieci się śmieją,że piesek ich tak samo ma na imię echh rodzice nie myślą czasem w ogóle
hanami swłonko jej no faktycznie długoo Cię nie było buziamy mocniutko Was :* i super,że wypoczęłaś !!! Ja już się Wielkanocy nie mogę doczekać,bo u mamusi i ja odpocznę i wreszcie zobaczę siostry dziewczyny bo już tak tęsklnię za nimi ..
balkan hihihi a może mu się podoba taki zapach i dlatego tak się rusza :D
 
Ostatnia edycja:
beetka ściskam mocno i czekam na info na bieżąco. Szczególnie mam cię w pamięci, ponieważ sama przechodziłam przez ten wysoki poziom leukocytów i infekcję akurat pochwy. Mam nadzieję, że lekarze wykryją gdzie leży przyczyna i znajdą skuteczny antybiotyk i wszystko się wyprostuje i maleństwo będzie czekało do lipca:D
 
Hanami, witaj spowrotem w kraju, którego pogody będziemy Ci zazdrościć pewnie jakoś do początku czerwca - bo potem za gorąco... :)

Ja dziś postanowiłam wsiąść w metro i pojechać do parku, bo chodzenie po pobliskim Lasku Bielańskim mi się znudziło..... może przy okazji na kawkę wstąpię - bo warszawskie Bielany to pustynia kawiarniania.... :(

zdjęłam pranie z balkonu -pachnie rewelacyjnie - wsawiłam więc kolejną pralkę.... :)
 
hej kochane

beetka &&&&&& żeby wszystko było dobrze, a jestem przekonana, że tak będzie - zwalczysz to zakażenie i spokojnie dotrwacie w dwupaku do lipca

hanami witaj z powrotem, fajnie cię znów "czytać" :-)

balkan spacerek w parku super pomysł, bo faktycznie pogoda dziś wreszcie u nas przepiękna, ja sobie pozwoliłam przyjechać do pracy na 10 i było już tak fajnie ciepło i wiosnę czuć w powietrzu.... nareszcie

A my wczoraj z mężem przeżywaliśmy cały dzień wizytę, cieszyliśmy się z tej naszej córeczki jak dzieci, tak jak wtedy kiedy się okazało że jestem w ciąży:-)

ściskam resztę gorąco

aha konwalianka, wyniki cały czas są w normie, więc nie masz co się na razie martwić, poza tym cukrzyca nie jest od razu pop rzekroczeniu 140, czytałam, że wtedy jest słaba tolerancja glukozy, a cukrzyuca dopiero powyżej iluś tam więcej... ale nie pamiętaj, najlepiej ci wszystko gin wytłumaczy i uspokoi
 
Ostatnia edycja:
Hej Kochane :* właśnie wstałam :) co prawda chodzilam do łazienki w nocy ze 3 razy ale jakoś daje rade :) pisałyście coś o krwawieniach z nosa.? Mnie codziennie to męczy :(
 
Witam wszystkie mamuśki-dziś jest piękne słoneczko zaraz biore synka i na spacerek w zime mam problem go wyciągnąc z domu mam nadzieje że będzie już ciepło.
ja dzisiaj obudziłam się o piątej...

Betka-trzymam kciuki i napewno będzie dobrze wkońcu jesteś pod kontrolą lekarzy...Czekam na wiadomośc!!!!!!!!!!!

Konwalianka-jak ci wyszedł wynik 140 to jest w normie ja miałam wynik 142 i musiałam powtórzyc badanie. ale teraz mi wyszło mało.

Wisieńka-ja mam często problemy z pęcherzem ale pije ciepłą herbate i owijam się kocem i po godz. jest już ok.

Pipi-pewnie że to wspaniałe przeżycie

Sory dziewczyny że niektóre ominełam ale mam zamało czasu żeby wszystko czytac i odpisywac!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Hej Robaczki!!

wydrusiu:* miłego dzionka dla Ciebie i Miłoszka:*
psota, orchidea wywalcie te choróbska, chore jezyki i gardziołka za okno:*
hanami teskniłysmy, super, ze odpoczełas, zagladaj do nas czesciej:)
beetka kciuki tak moooocno zacisniete:) oby wszystko było dobrze:)

aha Veronigue prosiła, zebym przekazala, ze była wczoraj na wizycie i z Waldeczkiem wszystko dobrze, rosnie zdrowo i wazy 700g.:-)

całej reszcie mamusiek: buzi na dobry dzien:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
siostruniu:* dziekuje, ostatnio spie jak zabita:-) i dobrze - czas mi szybciej leci. OOo dopiero zauwazyłam - Miłus miał wczoraj urodzinki - pogłaszcz brzusio od Nas:* a wy oprócz nocnego wstawania dobrze spaliscie?
 
Do góry