reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Hanami, miło Cię znowu czytać:)

Sis, optymistycznie myślę na temat tego języka;)

Wydrussia, nie martw się, ja też codziennie walczę rano z krwawieniem z nosa:)

Maqnio, staram się przegonić tego wirusa;) Jak humorek?
 
reklama
Kochanie jak nigdy :) Mały od rana wariuje :) czasem sie zastanawiam kiedy on śpi :)
Psocia Hej Rybcia :*** takie dziwne uczucie nie ?:)
 
Ostatnia edycja:
wydrusia to mamy podobnie, ja tez sie zastanawiam czy Rózia wogóle sypia, i co bedzie jak bedzie taka zywa juz na swiecie? nie da rady - nie nadążę za nią:) a wyobrazasz sobie jakby Miłus i Rózia - takie dwa sreberka dorwały sie na placu zabaw? latali by jak dwa ognie:)
psotka dziekuje:* wszystko dobrze gdyby nie ta pogoda za oknem, powinien byc teraz listopad, a jak pomysle ze to coraz ąłdniej bedzie to mam ochote nie odsłaniac okien. Dawidek kopie?
 
Hanami witaj :-) Brakowała Ciebie. Tylko obiecaj, ze nie będziesz pisała o hiszpańskich owockach ;-)
Wydrussia niech się teraz wyszaleje. Będzie spal jak się urodzi
Beetka przepraszam ,ze odpowiedziałam Ci dopiero jak już było właściwie po sprawie. Mama miała ciężki dyżur i nie mogłam z nią pogadać wcześniej. Trzymam za Ciebie mocno kciuki z Krzysiem.
Balkan ja marzę o cofee heaven. Jak studiowałam w Wawie to ciągle tam kawkowałam. Teraz mi tego brakuje.
Wisienka zduszaj w zarodku ;-)
Psotka walcz z bakteriami, Orchidea Ty też oczywiście
Mój mąż wstał dzisiaj z epokowym odkryciem, że jestem w ciąży hi hi. Po czym stwierdził, że będzie miał syna, który będzie ciągle płakał.Bo chłopcy płaczą więcej niż dziewczynki. Po czym poszedł do pracy. Ja się wyspałam i wstałam niedawno. Teraz postanowłam sie przewietrzyć. Miłego dnia dla wszystkich :-)
 
Hej kochane! Widzę niezłe nastroje- to super.
mailuj - odkrycie niemal archeologiczne zwłaszcza ze juz 6 miesięcy minełlo hehe
wydrussia- na krwawienia z nosa duzo witaminy C- wzmacnia naczynia krwionośne!
WSzystkie lipcóweczki które cos atakuje-zdrówka! Ja jakoś odpukać trzymam się od grudnia.
 
Maqnio hi hi ostatnio o tym samym myślałam :) siedzą sobie razem w piaskownicy a my na ławeczce paplamy sobie :)
Mailuj Hej Kochana :) oby był grzeczny jak się urodzi :p bo zwariuje :)
 
Dzieki wielkie za tam mile przywitanie po przerwie!!
Sie za Wami stesknilam! ale dobrze bylo odpoczac od Madrytu i tego zgielku!
Mailuj, obiecuje ze o owocach pisac nie bede ;)
Maqnio, nadal lezysz bidulo? Najwazniejsze ze z Rozia wszystko dobrze!
Lece na spacerek!
 
reklama
wydrusia super by było, kurka no szkoda ze tak daleko do siebie mamy:(
hanami dzieki Kochana za pamiec:* leze leze i tu sie juz chyba nic nie zmieni, byle do 36 tygodnia, potem moge juz pochodzic - jak do tego czasu nie wywioza mnie do wariatkowa:-) no własnie i nie pisz o pysznych, hiszpanskich owockach:-)
 
Do góry