reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

Ha ! Przynajmniej raz jestem pierwsza:-DPol obudził mnie pożegnalnymi dziubaskami o świcie. Potem Maciek przyszedł żebym go zawiozła na dworzec bo ma jakąś próbę w szkole i targał się z basówką, piecem i kablami. No i oczywiście nie pospałam. Co nie znaczy, ze jeszcze się nie położę.
No i na nieszczęście boli mnie pęcherz i piecze po siuskach. Nie miałam z tym żadnych problemów od początku ciązy:wściekła/y:Za tydzień mam gina i nie chce mi się szukać wczesniej lekarza no ale jeśli nie przejdzie domowymi sposobami będę musiała. Na razie króluja rumianek i żurawina:-DNie jest to mocna infekcja a raczej taka szczypanka to może się obronię.

Miłego dnia lipcoweczki
 
reklama
Hej Wisienka, no ja cały czas nie mogę się przyzwyczaić, że masz takiego dużego syna - tym bardziej patrząc na Twoje zdjęcie... :)

Beatka, trzymam kciuki.

Ale dziś znowu piękne słońce.... myśleliśmy o tym, żeby na piątek gdzieś sobie na wschód pojechać (mąż by wolne wziął), ale zapowiadają deszcze na piątek... :( a ja tak chciałam cały dzień z nim spędzić.... i to poza Warszawą.... no nic - może na poniedziałek przełożymy...
 
Cześć dziewczyny!

No to dzisiaj nie pospałam, całą noc męczyłam się i nadal się męczę z krwawiącym i bolącym geograficznym językiem, mam nadzieję, że to nie szkarlatyna... Na 14 jadę do lekarza.

Wisieńka, współczuję tego bólu i pieczenia, walcz, żeby przeszło. Trzymam kciuki:)

Balkan, też bym się gdzieś urwała, ale cóż, chyba pozostaje mi czekać na weekend majowy;)
 
Cześć kochane :-D ja wreszcie całą noc pospałam ,,bo przez parę dni mała wstawała po 5tej rano :-D a tak cuś mnie gardełko zaczyna smyrać dziwnie więc piję herbatkę gorącą i mam nadzieję,że przejdzie :/
Beatka 3mam &&&&&&&&&&& musi być dobrze nie ma innego wyjścia !!! A tak na marginesie niźle te szkraby potrafią stracha narobić a to coś nie kopią a to coś się dzieje oby do lata a będzie ok :*
sis boli Cię jeszcze brzuszek i co to za chróbsko Cię łapie ?? :/ Dawidek :*:*:* sis :*:*:*
balkan i Mateuszek :* jeszcze kochana p[owyjeżdżacie teraz coraz cieplej już będzie :tak:
no i nie wiem co jeszcze chciałam naopisać buziam wszystkie :*:*;
 
o rany - Psota - ale mi dałaś do myślenia z tym georgaficznym językiem.... :) mam nadzieję, że to zwykły wirus i skończy się na leżeniu i wygrzewaniu....

a zapomniałam Wam napisać, co mi się dziś śniło.... śniło mi sie, że urodziłam Mateusza - naturalnie - jakoś tak szybko, że nawet tego nie zauważyłam... a potem zabieraliśmy Go z mieszkania mojej Mamy a do tego jeszcze milion jakiś tobołków a w tym proszki do prania.... a Mateusz miał takie wyłupiaste oczy....:szok: a potem się okazało, że spowrotem musimy jechać do szpitala, bo moja Mama zaczyna rodzić... (a zaznaczam, że ja w zaawansowanym wieku, więc i moja 60 lat w zeszłym roku skończyła.... ) a wracając do Mateusza, to oprócz tych oczy wyłupiastych to był już całkiem duży, spokojnie trzymał główkę - zupełnie jak nie niemowlak....

Buziaki Orchidea! na bolące gardło nie pij gorącej herbaty, tylko lekko przestudzoną najlepiej z miodem i cytryną i wypłucz szałwią lub solą/sodą - paskudne, ale pomaga....
 
balkan dzięki kochana miodku coś tam mam no właśnie solą już wieczorem płukałam bo takie dziwne się zaczyna to smyranie no wychodzi moje spacerowanie w cienkiej kurtce ;) ale co tam dam radę :D
 
Sis :*** Michasia:***, brzuszek mnie już nie boli, trochę mnie tylko pobolewał w okolicy blizny po wyrostku:) Nie wiem co mnie łapie;) No kochana, to Ty się nie ubieraj jak na lato;) Wcinaj kiwi, mają dużo witaminy C:)

Balkan, ja też mam nadzieję, że to tylko jakieś zapalenie jamy ustnej, a nie panująca wszędzie szkarlatyna, blee... A sen to miałaś cacy, dobrze, że Mateuszek był silny, mi się ciągle śni, że rodzę pod koniec kwietnia, w urodziny mojego męża i że Dawidek jest taki tyci tyci, że nie mamy go w co ubrać;)
 
Ostatnia edycja:
sis no już się cieplej będę ubierała mam nauczkę ;) daj znać co i jak jak wrócisz od lekarza :)
Ja na dwójce oglądam pytanie na śniadanie i się zdenerwowałam już :wściekła/y: pokazywali psa do adopcji owczarka i miała na Imię Kinga no powariowali żeby takie imina dawać psom a dziecku może Burek teraz trzeba dawać ?/ Co za kraj debilny
 
Sis, dam, ale jadę dopiero na 14. Mama mi kazała smarować ten język płynem na afty, ale jeszcze poczekam do wizyty;)
Też jestem przeciwniczką nadawania zwierzętom imion ludzkich.
 
reklama
Hejjj Kochane!!!
Jestem po dluzszej przerwie.............w domku bylo mi tak fajnie i tak sie relaksowalam ze nawet na kompa mi sie nie chcialo......wiec absolutnie nie wiem co tam u Was, moze przejrze troszke zalegle posty ale nadrobic wzystko impossible!! No ale mam nadzieje ze wszystko jest w super porzadeczku...!
U mnie ok, w Polsce bylam na dodatkowym usg z echem serca - maly rosnie zdrowiutko, wszystko w normie, mamusia przytyla juz w sumie 9 kilo (jedzonko polskie domowe!!)... Ale brzucho tez rosnie ladnie!
Dostalam caly karton ubranek dla Nicolasa, boooooskie! No i juz nic nie musze kupowac chyba.
W Madrycie juz wiosna pelna geba, ach jak dobrze! A czas leci jak szalony...
No nic, chyba teraz bedac z powrotem bede czescie wpadac bo mnie zapomnicie a ja nie bede kompletnie wiedziec co tam u Was!
Cmokam wiosennie!
 
Do góry