reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Maqnio jak Miłosz bedzie jeździł do Różyczki to będę się z nim zabierać na kawke do teściówki hi hi hi:) zrobiłam sobie kanapki bo głodomorra ssie :) uwielbiam bułeczke z salatą pomidorkiem ogórkiem rzodkieweczką i ketchupikiem :)
Mailuj a mój mężuś codziennie rano jak wstaje do pracy to daje mi buziaka i Milusiowi :) wieczorem to samo :) Boże jak się cieszę że udało nam się mieć Milusia :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Kochane :* właśnie wstałam :) co prawda chodzilam do łazienki w nocy ze 3 razy ale jakoś daje rade :) pisałyście coś o krwawieniach z nosa.? Mnie codziennie to męczy :(

Witam, tez mam ten problem. Pytalam u lekarza i oczywiscie powiedzieli ze to normalne w czasie ciazy :)
Dziewczyny czy wam wydziela sie juz siara z piersi? Ja sobie z tym poradzic nie moge... zaczelam nosic wkladki do biustonosza... ale w nocy to nawet nie mysle biustonosza zakladac.... :)
 
sister no koniecznie!! a tak wogóle to jak juz sie pobiora to musza zamieszkac tak gdzies w połowie drogi miedzy Ostrowem a Toruniem zebysmy miały do nich porówno drogi:) bułeczka pycha! ja bym jeszcze majoneziku dodała:-)
morgenrood witaj! długo cie nie było:-) mnie siara leci bardzo delikatnie i nie co dzien, nawet jeszcze wkładek nie uzywam bo nie ma potrzeby. tak z innej beczki: płec maluszków juz znasz?? buziam
 
Hej Morgen;) moja agitacja widzę odniosła skutek i dziś jestes z nami:)
Włączyłam wiosnę Vivaldiego- nie wiem jeszcze czy mała lubi klasyczną muzykę bo smacznie spi hihi
 
Ostatnia edycja:
reklama
veronique Rózia pieknie dziekuje cioteczce:* i spokojnie przezyjesz nastepne, główka do góry!
wydrusiu, veronique ja wysłałam wczoraj:) dajcie znac jak dojda, zebym miała pewnosc ze poczta nie nawaliła:*
wydrusiu nasze Bable beda miały dwie kochajace i wscibskie tesciówki hihi:-)
sestinka moja klasyki nie lubi probowałam juz roznych kompozytorów ale przy kazdym skacze jak szalona, dopiero jak pusciłam taka relaksacyjna muzyczke to siedzi cichutko..pewnie słucha:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry