reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witam mamuski cieplutko w pochmurny dzien ,
u mnie rozkreca sie chorubsko ale pije mleko z czosnkiem herbata z cytryna i nie dam sie
psotka no ty to naprawde juz zakrecona jestes hehe
mailuj chłopak jak ta lala , świetna pamiatka ten filmik , ja to jak widze cos takiego to zaraz bucze
Anulka głowa do góry trzymam &&&&&&&&&&&&&&& dobrze ze poszłas do lekarza , i w koncu daj na luz nie denerwuj sie tak bardzo olej wszystkich i stan sie teraz egoistka dla bezpieczenstwa maluszka i siebie , w szpitalu napewno to samo ci powiedza zero stgresu Buziaki dla ciebie i maluszka
 
reklama
Cmokasy kochane!
Anulka ściskam ciepło i do szybkiego:)
mailuj gratulacje;)
Psota ja odstawiam , ale bijesz mnie na głowę;)Dzis skromnie- tylko dzem jagodowy na całej poscieli-juz sie pierze łacznie z koszulką która miałam na sobie heheh. No bo jedzac musiałam siedziec w łozku i jeszcze czytac ( konczę juz drugą cześć "Cukierni pod.."- raz jeszzce polecam!)
 
juz mi troche lepiej:-)
dziewczyny a nie wiecie przypadkiem ile tej no spy mozna wziac?
nie chce mi sie okropnie ale zaraz musze wziac sie za sprzatanie bo dzisiaj sistrzyczka przyjezdza
aha mailuj masz malego przystojniaka
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny ja w koncu wrócilam do zywych wczoraj cały dzien lezałam z mdłosciami:eek: widocznie mi nie jest dane czuć się znakomicie i wyglądac olśniewająco :-D czasopisma kłamią:confused2:.
mailuj Krzyś przesłodki .
 
Sestinko, własnie się zastanawiałam, gdzie jest mój hormonek;) hehe:) Kupiłam mamie na urodziny te książki, przeczytam jak tylko ona skończy:) Jak się czujesz?

NiL, mi w szpitalu dawali 2 razy dziennie 1 no-spe forte

Margeritka, współczuję mdłości.
 
Nil olej sprzątanie, brzuszek ważniejszy, siostra na pewno się nie obrazi, że nie jest błysk w domu ;-) bierz nospę i odpoczywaj
 
reklama
hej dziewczyny :) ja od wczoraj mam straszne boleści i już po 2 no spach jestem chyba coś w powietrzu jest bo widze że tu więcej takich. Nil ciocia mi mówiła że w szpitalach dają swoim pacjentką max 3x2 tabletki zwykłej nospy.

Anulka trzymam kciuki za ciebie, żeby już było dobrze nie stresuj sie kochana wszystko sie ułoży.

Mailuj no gratuluje ślicznego zdrowego synka.
 
Do góry