reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

czesc słoneczka!!!
anula bidulko Kochana trzymam mocno za Was kciuki, i naprawde wiem co przezywasz. Pamietaj Kochana my tu wszystkie mocno bedziemy trzymały za ciebie kciuki, bedzie wszystko dobrze. Cale szczescie ze bedziesz pod opieka lekarzy. skup sie teraz na dzidziusiu i sobie. Sciskam mocno.
chyba wydrusia ma do niej nr telefonu, takze mam nadzieje ze bedziemy wiedziały co sie u anulki dzieje.
corin dobrze ze z Sebkiem lepiej
psota wymiatasz kobitko, bijesz nas tu wszystkie na głowe
mailuj synus przecudny!!!!
nil nie waz sie Kochana sprzatac masz lezec i pachniec:)
cała reszte witam i mocno sciskam :*
 
reklama
dzieki dziewczyny sprawdze dokladnie ulotke i wezme druga.
Pippi raczej musze posprzatac bo wszedzie leza kredki, maskotki, klocki, rysunki ale mam mala pomocnice damy rade:-)
maqnio dzieki za troske ale jak to kiedys ktoras z dziewczyn (chyba danuska) napisala ze baby sa glupie chociaz nie maja sily to i tak robia (czy jakos tak)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kochane!cos tak czytam ze brzuszki pobolewja wam dziewczyny,mam nadzieje ze tylko chwilowe i wszystko dobrze,mnie na szczescie nie boli nic tylko ku***ca wziela bo mnie dzis sasiadka wku***a,niezdazylam wstac a ona zapukala i niezdazylam nawet sie ubrac dobrze jak ona weszla sobie ,i mowi ze musze posprzatac kolo swych dzrzwi korytarz,no okej to posprzatalam,a ona przychodzi i mowi ze trzeba caly korytarz bo nikt tego niesprzata,***** co na sobie mysli ze za sprzaraczke ja bende robic<nerwus>.a i tak wogole pozdrowionka dla Anuli 3 mam kciuki napewno wszystko bendzie okej :)
 
nil no racja racja baby juz chyba maja taka nature, ja tez najlepiej wstałabym i porzadnie sprzatneła bo moj małz to tylko po łebkach , ale jakos tak sobie w łepetynie poukładałam, ze za chiny sie nie ruszam, dzidz wazniejszy:)
 
Wisienka ona juz taka wredna pinda(sorki za wyrazenie) jest ,a jej maz jeszcze gorszy,masz racje margeritko niebende sie dawac bo zacznie to wykorzystywac
 
teska olej babsztyla!!
margeritka gdzies ty sie podziewałas Kochana? długo cie nie było:)
wisienka a jak tam wczoraj po basenie? wypoczeta?
 
Ostatnia edycja:
reklama
maqnio bo u mnie jak nie urok to sraczka:eek: jak się zle nie czuje to znowu jakies nerwy mam :zawstydzona/y:dlatego rzadko bywałam pffff siły na samą siebie juz nie mam.Dziś mi sie z lekka polepszylo zobaczymy na jak długo:-D
 
Do góry