reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

Anulka, buziak Kochana:* Dobrze, że poszłaś do tego lekarza, kiedy idziesz do szpitala? Nic się Słoneczko nie martw, wszystko będzie dobrze!

Balkan, w tym zapachu, to nie zasnę, hehe;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
mailuj, jaki słodziak :-) No i masz faktycznie niezbity dowód na to że Krzys jest Krzysiem :-) Wszystko pięknie widac :-)

Anulka, nie denerwuj się na zapas. Poleżysz w szpitalu kilka dni i wszystko napewno sie unormuje. Tobie przyda się odpoczynek, a twój facet przejrzy na oczy, dla niego to też będzie zimny prysznic.

A mnie dziś coś brzuch twardnieje. Siedzę caly czas i czuję się jakoś dziwnie. Nie boli mnie, ale czuję ze nie jest tak jak byc powinno. Chyba zaraz nospę uruchomię.
 
Anula, nieważne jak długo będziesz w szpitalu, ważne, żeby z maluszkiem było wszystko dobrze i żeby nie chciał wyjść za wcześnie. Trzymamy za Was kciuki!
 
witam porannnie
mailuj Krzyś super.

anula trzymaj się bedzie dobrze . i jak najszybszego wyjścia
 
dzieki dziewczyny;-)zawiodlam sie na mamie dzwonie ze ide do szpitala i ze trezba mi ubezpieczenie przywiesc a ona ze nie ma czasu moze po nd a to tylko 30 km w koncu siostra przywiezie, za to lekarz powiedzial ze maly jest bardzo ruchliwy jedyne pocieszenie:-)
 
Ostatnia edycja:
Anula, ważne, że siostra przywiezie, zresztą w PL, ubezpieczoenj, czy nie - kobiecie w ciąży opieka lekarska się po prostu należy. Teraz skup się na sobie i maleństwie, bo nerwy Ci absolutnie nie pomogą....
 
Hej Kochane :) ja właśnie wstałam i zjadłam śniadanko bo małż dziś wolne i zrobił mi śniadanko :D

Anulka napisała mi że jedzie do szpitala :( ale nie wiem jeszcze nic dokladnie :(

Jejku dziewczyny co się dzieje z tymi naszymi ciążami ?:(( każda bidulka przechodzi stresa i to mega :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry kochane :*:*:* a ja coś śpię ostatnio i śpię :szok: mała mi daje w nocy pospać to chyba mój organizm to wykorzystuje :-D
mailuj woww ale chłopaczek śliczny faktycznie "sprzęciora ma konkretnego" hihihi :-D
Corin mam nadzieję,że na dniach przejdzie Sebkowi i odpoczniesz troszkę ;) a moja zauważyłam,że strasznie już się wypina i mam z jednej strony płaski i miekki brzuch a z drugiej twardy i kulke taką może i Twoja niunia się wypina sis no to faktycznie niezła pobudka :/ Dawidek :*:*:*:* Sis :*:*:*:*:* Anulka Ty śmigaj biegusiem do tego szpitala i daj jakoś numer którejś z nas żebyśmy wiedziały co się dzieję z Tobą buziam mocno :*:*:*
 
Do góry