reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Miałam jakiś spadek formy, poleżałam sobie i już jest dobrze;))

Co do obowiązków domowych, to my do momentu, aż zaszłam w ciążę, mieliśmy podział, a teraz mój mąż nie pozwala mi niczego sprzątać, żeby się coś nie stało:) Mogę tylko od czasu do czasu coś ugotować, a tak mam leżeć i pachnieć, hehe;)
pozazdroscic mezulka
widze ze juz wszystkie siusiu i spac
no to dobranoc ogladam film na tvn ale chyba do konca nie dotrwam
 
reklama
A ja właśnie obejrzałampłyte z dzisiejszego badania. Dzisiaj odkryłam, ze 30 km od Koszalina jestfacet z najnowszym usg4d,który jest dosyćtani. Byłam na wizycie o 21 :szok: i okazło sie, że Krzyś to Krzyś z wielkimi jajeczkami :-) Aż gin się zdziwił, chyba , że mówi to każdemu męzowi ;-) Ma 818 gram i strasznie długie nogie.Pan doktor powiedział, że na 52 nie mam co ciuszków kupować. I zdjęć jajeczek mam kilka natomiast buźkę, tylko jedną i niewyrażną. Mały siedział z buzią wtopioną w łozysko i ciumkał sobie buźką. Za cholerę nie chciał sie odwrócił. A jak juz to zrobił po moim spacerku to zasłonił buzię rączką i ramieniem. Po 40 minutach odpuściliśmy jemu i lekarzowi, który był juz bardzo zmeczony. Ale bardzo sympatyczny facet. Za wizytę wziął 110 złotych bo powiedział, że 4d nie wyszło :-) Teraz jak będe panikować biorę kompa i oglądam 30 minut nagrania:-)
 
Cześć Brzucholki
Dawno mnie tu nie było a dzisiaj chyba jestem pierwsza. Może będziecie tak dobre i streścicie mi co i u kogo? Będę wdzięczna, bo raczej nie nadrobię 100 stron !!!
Ja w poniedziałek idę robić krzywą cukrową...br...Chyba za dużo poszalałam ze słodyczami, jak mała była w szpitalu.
A dzisiaj muszę jeszcze przeżyć wizytę teściów...mam nadzieję, że chociaż na osłodę przywiozą słoik smalcu.;-)
 
Mailuj, to super, że już na 100% Krzyś jest Krzysiem - no i że wielki i zdrowy chłopak z Niego rośnie.... :)

dziś mi się śniło coś tak wciągającego, że tylko raz siusiu byłam.... :) ale zupełnie nie pamiętam co....

oj dziś muszę troszkę w mieszkaniu ułozyć - bo gruntownie sprzątane mam co drugi piątek, a teraz właśnie ten pierwszy wypada.... :(

a wczoraj moja Mama została 'skopana' przez swojego wnuka - wyobrażacie sobie jak się wzruszyła - pierwszy raz będzie babcią....

Corin, jak tam Sebek?
 
[video=youtube;nLZxKxFPpNs]http://www.youtube.com/watch?v=nLZxKxFPpNs[/video]

Biedny Krzyś podglądany od pierwszych dni życia :-) Ja wczoraj oglądałam kilka razy do 2 i teraz jestem niewyspana ;-)
Corin dobrze, że z Sebkiem OK. Jak lek zadziałał tzn, że będzie dobrze
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry:)

U mnie dzisiaj pogoda taka sobie, nie ma niestety słoneczka.

Obudził mnie chwilę temu domofon, wychodzę zaspana przed dom, no bo jak dla mnie to środek nocy, a tam kobita i się mnie pyta czy jej mogę dać trochę kasy, bo ona ,,do pracy nie chodzi”, no kurde, to sobie kreatywne zajęcie znalazła, budzi ludzi od rana i wyłudza pieniądze! No i oczywiście ze spania już nici.

Moja mama ma jutro urodziny i będę piekła serniczek, jeśli któraś ma ochotę, zapraszam:)

Marzenko, dobrze, że doszłaś do siebie, takie wymioty w śnie to chyba są dość niebezpieczne.

Mailuj, to dobrze, że Krzyś został Krzysiem;) Co te dzieciaczki tak się przyklejają do łożyska, mój Dawidek też nie chciał od niego buziulki odsunąć;) Piękny chłopczyk, a jaki ma noseczek śliczniutki:)))

Balkan, mój synek babci nie chce kopnąć, jak tylko rękę przyłoży, to mały przestaje się ruszać;) Razy tylko jej się udało trafić na dzikie harce;)

Corin, dobrze, że antybiotyk zadziałał na Sebka, teraz już z górki:)
 
Ostatnia edycja:
witam jestem na chwilae mialam okropna noc wrocilam od lekarza mam skierowanie do szpitala za bardzo skrocila mi sie szyjka i do tego mam za wysokie cisnienie
 
reklama
Hej Psota, no rzeczywiście miałas 'miłą' pobudkę.....

upiecz serniczek i spróbuj zasnąć w mieszkaniu wypełnionym zapachem ciasta..... :)

Anula, to natychmiast jedź do tego szpitala - wszystko będzie w porządku!
 
Do góry