reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
i ja zaczynam odczuwać, że mam kręgosłup... ;-) kilka dni temu spróbowałam założyć botki wiosenne na szpilkach, no i wieczorem wracałam do domu jak paralityk:-D musiałam się przeprosić z koturnami, bo na płaskim jakoś tak całkiem nie lubię
no chyba, że japonki, ale to za zimno na razie;-)

ja też zmykam na hinduskie żarełko z koleżankami
miłego wieczoru!
 
jestem lezalam bo brzuch mnie bolal:-(ja mam 100;-)
Z kregoslupem mecze sie juz ze 3 tyg...
Pippi udanego wieczoru:-)a co do butow ja uwielbiam plaskie tzn baletki, japonki bo adidasow niecierpie, juz nie pamietam kiedy mialam moze w gimnazjum:tak:
 
Witajcie mamuski , nie było mnie na kompie cały dzien nie wiem co u was słychac ,ale zaraz sobie poczytam

Latałam troche po miescie spraw załatwiac , wczoraj Miska siostra zamówiła dla mnie rogala jak wróciłam z miasta to sie połozyłam na nim bo czuje ze mnie cos choroba rozbiera , usnełam nawet nie wiem kiedy, ale przed chwila sie obudziłam , cała zazygana cofneły mi sie kwasy z zoładka juz którys raz z kolei w czasie tej ciazy , ale nie tak az drastycznie , tak ze rogala ochrzciłam jak ta lala
 
Dziewczyny, oglądam Uwagę i nie mogę uwierzyć, że ludzie mają takie dramatyczne sytuacje życiowe...

Co do butków, to ja od grudnia latam w emu;)

Maqnio, eeee co tam centymetry Słoneczko, grunt, żeby Różyczka rosła w siłę:)) Ile ona teraz waży?

Anulka, jak się czujesz, co z brzuszkiem?

Marzenko, bidulko Ty, ale już dobrze???
 
Ostatnia edycja:
Dobry wieczór :-D ja na troszkę póki mężuś je kolację hihi wykorzystałam moment :-D no moja mała w ogóle nie chce się przekręcić i pcha mi nie wiem co w pęcherz i krocze,bo aż boli chyba na głowie stanę hahaha nie no żartuję :-D
marzenka no to niedobrze napij się rumianku mi zawsze pomagał na sprawy żołądkowe :tak:
sis a mi się te emu strasznie podobają ale ja zawsze myślałam ,że one na zimę po śniegu to przesiąkną i latałam w kowbojkach mich kochanych hahaha
anulka jak Cię boli to dzwoń do lekarza przecież to nie żarty :angry:
 
Sis, mi tam nic nie przeciekało, smigam na całego;))) Ale chyba na Wielkanoc będę musiała kupić jakieś półbuty, bo jak debilek w tych emu będę wygladać;)
 
reklama
Hihihi no ja też muszę cuś kupić,bo będę musiała chodzić u mamy "ładnie ubrana" :-D ale u mnie sklep strasznie jest tani jeden z butami więc spoko :-D
 
Do góry