reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

reklama
Wisienka na pewno coś wybierzesz jeszcze troche czasu nam zostalo ;-) a wózkow teraz co niemiara .
A co do dzidzków ja nie wiem jak moja jest ulozona tydzien temu mialam wizyte ale gin mi nie powiedział kopie mnie raz ponad pępkiem innym razem w pęcherz i jakby w krocze ;-)wiec ja juz sama nie wiem .
 
sister to cale szczescie:*
margeritka moze kopie i raczkami i nozkami naraz dlatego czujesz Malutka w róznych miejscach jednoczesnie:)
nil mnie tez sie czasem wydaje ze mala kuleczke czuje:)
wisienko ja tak samo czuje, tak napiera jakby chciała wyskoczyc:)
 
jak byłam 8 marca na połówkowym, to Mateusz był ułożony głową na dół, po tygodniu głowę miał juz na górze.... :) dziś rozbrykał się w prawym górnym rogu brzucha.... :)

chyba zaraz się z kanapy zwlekę o pójdę naładować słonkiem baterie... :)
 
Balkan, byłam na spacerku, staram się myśleć pozytywnie. Dzięki:*
Co do pasów, to ja wpinam je przed wejściem do samochodu i zakładam tylko tę część, która biegnie pomiędzy piersiami, dół mam za plecami.

Zuzu, współczuję kataru, szczerze mówiąc, to nie wiem co może go zwalczyć.

Margeritko, ten humor, to ostatnio wszystkim nam nie dopisuje, może jakieś przesilenie. Najważniejsze, że malutka fika:)

Sis:*** Michalinko:*** Słonko, wczoraj odebrałam wyniki progesteronu i testosteronu, progesteron jest w normie, ale testosteron dużo powyżej, no i gin przepisał mi sterydy, które powodują szybszy rozwój układu oddechowego, gdyby Dawidek chciał wyjść szybciej:( Idę dzisiaj na USG 4d, wierzę, że jest zdrowy, strasznie się zamartwiam o niego…

Wisieńka, Patrycjaa, kciukaski zaciśnięte za dzisiejsze USG:)

Wydrussia, dobrze, że już Cię nie boli:* A mąż dobrze, że się martwi, odpowiedzialny jest:)

Sestinko, wiem Słonko, ale mi płatają figle… Wredne hormoniska! A jak Ty się czujesz?

Maqnio, dziękuję Ci kochana:*** Wiem, że lekarz chce jak najlepiej dla Dawidka, ja też, więc muszę mu zaufać. Wierzę, że wie, co robi, bo kilku innych lekarzy w tym endokrynolog nie wiedział co z tym zrobić, a on kazał mi od razu przyjechać po receptę i brać ten lek.

Mój synulek ma główkę na z prawej strony brzucha, a nóżkę trzyma na szyjce;)
 
reklama
Witajcie kochane wczoraj się nie odzywałam, bo wyjechałam z córcią do siostry i tak się zagadałyśmy, że zostałam na nockę :-) Niedawno wróciłam... dziś piękna pogoda aż chcę się żyć :-)

Mój synuś tydzień temu ważył 581 g, wydaje mi się że dużo waży i mam przeczucie że będzie większy od swojej siostry, a moja córcia jak się urodziła była mallutka bo 3,350 i 51 dł
Margarita jak czytałam o tym wózku to skojarzyłam sobie że to twój mąż kupił nowy samochód, doszłam do kolejnego postu a to jednach chodziło o wózek dziecięcy. Hehe ta ciąża naprawdę rzuciła mi się na głowe :-D

Trzymam kciuki ża wszystkie wizyty u ginków
Życzę wszystkim miłego dnia ;)
 
Do góry