reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Maqnio Gratki po wczorajszej wizycie
Balkan a jaki kupiliście wózek bo mi to gdzies umkneło, wstawiałaś może fotki??? Jesli nie to wstaw i fotelika, Pleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeease:-)
Nil 503g w 22tc to chyba nie jest mało????
Jem sniadanko kanapeczki vel Wiosna, herbatke mietowa i truskawki:-D
 
orchidea moze na najblizszej wizycie okaze ze twoja malutka wazy juz z 700:szok:
ale serio to chyba dziewczynki sie troszke mniejsze rodza az sie boje bo moja corcia wazyla prawie 3,5 to synus chyba ponad 4:szok:
 
margeritka ee to pojazd będzie 1sza klasa :tak: :-D
wydrusia :*:*:* kochana może skurcze jakieś albo Miłoszek gdzieś nóżkę czy rączkę wsadził ;-) pewnie jest wszystko ok
NiL nie wiem od czego to zależy a ważne,że zdrowa jest a czy 2.5kg będzie czy 4 to damy radę hihi
wisieńka mniammm ale pyszności otwieraj drzwi zaraz będę tam hahahaha
 
Mój to jest malusi w 22 tyg 376g i lekarz mi powiedzial że z jego usg jest 21 tydzień wtedy ;/
Orchidea no właśnie dlatego nie chciałam jechać na pogotowie... ale to takie dziwne uczucie ;/
 
Nil nie ma reguły ,że dziewczynki mniejsze moja ważyła 3750 heh a syn 3550 .
A co do mojego pojazdu to kupiliśmy maxi cosi mura 3 .fotelik tez z tej firmy. Jak dojedzie zaraz pokaze.
wydrusia ból brzucha to coś niedobrego maszeruj no do lekarza !!
 
Cześć kochane!
Wszystkie optymistycznie i pesymistycznie dziś brzuszki ściskam! Mało klikałam bo zatopiłam się w fajnej książce "Cukiernia pod Amorem". Poczytuję tu Was w między czasie.
Psota pisałam ze jesteśmy silne babnki i hormonki juz nam nie straszne;)
Wydrussia poczytaj o skurczach Brxtona-Hicksa- moze to własnie one ?ja tez miewam choc delikatne
 
wisienka tez mi sie wydaje ze to nie jest malo ale moze powiedzial ze chudziutki na podstawie obwodu brzuszka,
margerita =====================> przesylam, bedzie dobrze nie zamartwiaj sie tak
 
reklama
Ojj tam chudy czy grubaniek to i tak będziemy kochały najbardziej na świecie :-D :-D a teraz te normy to lekarze mają dzwne jeden mówi,że za dużo drugi,że za mało a olać to najważniejsze,że zdrowe bąbelki są :-D :-D
sestinka :*:* a jak się czujecie ogólnie ???
 
Do góry