reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
witajcie dziewuszki:-)
maqnio jak dobrze ze u Ciebie i malenkiej wszystko juz ok.
Moze nie na miejscu moje pytanie ale jezeli moge to chcialam Cie zapytac jak tam opieka i w ogole w szpitalu torunskim? Nie chcialabym rodzic we Wloclawku wiec juz zaczynam szukac innego.
 
Ostatnia edycja:
Anula dobrze balkan pisze - po to nas masz... kto cię lepiej zrozumie, jak nie pozostałe lipcówki :-)? rodziny się nie wybiera, ważne, że męża sobie wybrałaś fajnego i już wkrótce też będziesz miała kolejnego członka waszej mini-rodzinki :-) i tym się pocieszaj

Balkan na pewno jest wszystko dobrze, mały gdzieś się ukrył w innym zakamarku, korzysta dopóki może ;-) ale pewnie, jak masz spać spokojnie, to idź, idź
 
anula wyobrazam sobie, ze ci przykro, ale z drugiej strony nic na siłe kochana. moze za jakis czas rodzina zrozumnie jak bardzo ci przykro, ze tak was traktuja. czasem lepiej miec zyczliwych i kochajcych przyjaciól...no i tak jak pisza moje poprzedniczki...lipcowe brzuchy zawsze wespra i pomoga:)
nil ja lezałam w chełmzy i powiem ci ze jest naprawde ok:) pigułki przemiłe, opieka fachowa, nawet wczoraj zajrzała do mnie oddziałowa z porodówki, pogadała, wsio mi wytłumaczyla i dostałam mase gadzetów kosmetycznych dla dzidzi. oddział jest przyjemny, po 2 łózeczka w pokoju, łazienka, tv i mega spokój:)
 
dzieki maqnio.
Ciężko jest wybrać szpital. W sumie pewnie w wiekszości jest podobnie ale nie chce rodzic w szpitalu gdzie pracuja znajome czy tam sasiadki moich tesciow :no::no::no::no::no::no: mieliby nowy hit.
Moj maz oczywiscie powiedzial ze nigdzie indziej mnie nie zawiezie ale co tam moge nawet pociagiem jechac:-D
 
Ostatnia edycja:
Maqnio, ciesze sie, ze juz wrocilas.:tak:

Szkoda, ze nikt mi nie odpowiedzial na pytanie o grupy... Juz wiem i ide, bo mi przykro...:-(
 
Anulka, no coś Ty, ja jestem kochliwa, ale bez przesady;)
To dziwnie zabrzmi, ale staraj się rodziną się nie przejmować, później będzie im głupio, że tak Cię traktowali. Zawsze możesz nam tutaj pisać o wszystkim, jestem pewna, że żadna dziewczyna nie napisze, że marudzisz:) Buuuziam:*

Wisieńka, to ja się zastanawiam, jak on tą główką tam rusza:) Lubię kiedy mój synuś się wierci, tylko, że dzisiaj już jestem tak obolała, że nie wiem jak mam leżeć, albo siedzieć.
 
maqnio ja mam caly czas nadzieje ze najpierw bedzie woda :) tak jak za 1 razem bo wtedy nie bolało nic a nic moglam kozilki fikac (gdyby nie brzuch oczywiscie). W przeciwnym razie boje się ze za pozno rozpoznam ze to skurcze porodowe. Tego najbardziej się boje, maz zemdleje a porod chyba sasiad odbierze:-)
W ,rozmowach w toku' kiedys byla babka ktora pieszo szla do porodu. Niestety nie zdazyla i w pizzerii urodzila:-D
Dziewczyny a wy chcecie rodzic z mężami?
 
Ostatnia edycja:
reklama
emkamek nie idż nigdzie ;-) grupa powstała jakoś niedawno całkiem i tak spontanicznie, a chyba cię nie było dłuższy czas.... margerita chyba ją zakładała i po prostu nie da sie zapamiętać nas wszystkich, więc każda się upominała o zaproszenie :-) i też tak zrób
 
Do góry