reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Maqnio hej Siostrzyczko :****
2qa5puo.gif
2qtbfbp.gif
fchz4.gif


Corin gratuluje córeczki :***
 
reklama
teśka jeszcze ja nie wiem, kto tam siedzi w środku, nie jesteś sama...
na połówkowym lekarz nie był pewien, więc nie powiedział i też się wybieram na 3D bo do kolejnego nie wytrzymam ;-)
 
maqnio wzielam, ja mam tez problem z szyjka a jeszcze sie wkurzylam z ojcem nie gadam juz przywyklam, z domu do mnie nie zadzwonia wiec dzis zadzwonilam rozmawialam z mama 2 minuty, wiecej ni dzwonie bo jak zawsze czasu nie ma i tylko mnie zbywa:wściekła/y:
 
anula gin ci powiedział, ze szyjka sie skraca?? a wiesz cos wiecej? bo moja przez 2 miesiace skróciła sie masakrycznie, w zeszły piatek załozyli mi szew bo to był ostatni dzwonek.
 
reklama
Wisieńka, witaj! No to współczuję przeżyć z glukozą, mi poszło ok., nawet mi smakowało;) Mnie się podoba Emilia:)

Anulka, za dużo ex? Nieeee… ;)

Maqnio!!! WITAJ!!! Trzymam mocno kciuki za Was dziewczyny! :**

Corin, gratuluję zdrowej córeczki! Nie trafiłam… ;)

Anulka, leż Słoneczko:*

Mój synuś dzisiaj fika chyba za cały tydzień, aż mnie krocze boli, nie wiem jak on leży;)
 
Do góry