reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

reklama
miałam wpaśc za 15 minut ale dzwoniły kolezanki od nas z BB. Często tak jest , ze jakoś dzwonia parami. Ugotowałam obiadek najadłam się i księziczka zaczeła harcowac na całego
psota mnie tez tak bolało i myślałm, ze kopie stopkami a okazało się, ze tam jest główka
 
psota na to wychodzi;-)
maqnio u mnie lakarz zauwazyl na poaczatku lutego mialam wiecej lezec i brac nospe jakby brzuch byl twardy, bylam teraz w pt bylam i bardziej sie skrocila, mam 3 razy dziennie nospe i magnez a jak cos przyjezdzac do niego...wiem wiem jak bylo u Ciebie ale cale szczescie ze juz dobrze:-)
 
anula w takim razie odpoczywaj jak najwiecej, skoro gin nie zalecil nic innego to na pewno wie co robi, spokojnie:) gdyby dzialo sie cos powaznego, na pewno juz by zareagował. ja byłam na zwykłej, kontrolnej wizycie w 22t5d i szyjka wyszła przez przypadek podczas badania. gin powiedział, ze na tym etapie ciazy powinna miec ok . 35 mm i byc zamknieta, moja miała 21 mm i kształt lejka, czyli zaczynała sie otwierac od strony dzidziusia, stad ten szew. u ciebie na pewno bedzie dobrze, głowka do góry:)
 
he, he - u mnie wyszło Ferdynand, Oliwier lub Oskar..... błe...

Maqnio - ogromnie się cieszę, że jesteś już z nami i największy strach za Tobą - teraz musisz się obłożyć czymś do picia, jedzenia, książkami itp i spokojnie leżeć szczęśliwie do lipca....

Corin, gratulacje zdrowej dziewczynki!!!

Anula, leż plackiem i odpoczywaj!

ja za 2 godz. idę posłuchać serduszka Mateuszowego, bo od rana schizy łapię - a moja Mama mi powiedziała, że jak tak panikowac będę to mi detektor kupi.... :)
 
maqnio wierze tyle ze z mies na mies jest krotsza, do tego sie doluje w domu wiedza i nikt do mnie sie nie odezwie zapytac jak sie czuje, jak ja dzwonie zbywaja widac ze nie chca rozmawiac ze mna...
 
reklama
Anula, niestety z rodziną tak bywa.... nie wiem, czy to będzie dla Ciebie pocieszenie, ale masz nas.... juz kiedys któraś z nas napisała, że traktuje Lipcówki, jak rodzinę - ja tak samo cieszę się każdym kolejnym potwierdzeniem zdrowego dzieciątka na USG i martwię się Waszymi bólami brzucha.....
 
Do góry