reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

reklama
sestina jak da mnie ten w zyrafy dla dziewczynki:-D
moze sama zamowie:-)ja dla chlopca bralabym ten ostatni;-)
 
Ostatnia edycja:
A ja ... musze sie ogarnac bo jak dalej bede kupowac takie dyrdymaly to moj Synusa nawet nie zdarzy sie ubrac w taka ilosc ciuszkow ... ja juz mam post nie kupuje zostal wozek i lozeczko
 
Witajcie kochane ,

Corin, gratulacje, córeczka :) wspaniale :-)
Mailuj, całe szczeście że już Cię wirus tak nie męczy :)

Maqnio kochana witaj !!!!!!!! :happy2::happy2::happy2: Masz rację teraz już będzie tylko lepiej, a Różyczka grzecznie poczeka do lipca. :tak: Tęskniłyśmy za Tobą, dobrze, że Wydrusia i Veroniq były łącznikami.:-)
 
reklama
Witaj Maqnio kochana w koncu z nami :-)Corin gratuluje coreczki ;-)to tylko ja zostalam w niewiedzy czy ktos jeszcze hmmm...w piatek mam wizyte u gina ,wiec licze ze na dniach juz sie dowiem czy synek czy corcia ,ale i tak za tydzien pojedziemy na usg 3d ,fajnie:blink:
 
Do góry