reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

Cześć Kochane Brzuchy!!!

Nareszcie w domku!! Tak na samym początku chciałabym Wam bardzo, ale to bardzo podziękować za wszystkie ciepłe słowa wsparcia!!!Za wspaniałe zyczonka!!
Nie macie pojęcia jak bardzo było mi to potrzebne i o ile lepiej się czulam wiedząc, zę gdzieś tam w wirtualnym swiecie ktos wierzy, że będzie dobrze:) No i strasznie tęskniłam!!! Mam nadzieje, że najgorsze juz za mna i że teraz bedzie juz tylko lepiej.Co prawda czeka mnie leżenie plackiem do końca ciązy i przyjmowanie przez ten czas silnych leków rozkurczowych, ale to nie jest ważne. Przezyłam momenty grozy, ale mam nadzieje, ze bedzie dobrze. W każdym razie nie poddamy się tak łatwo i mocno wierze, że Różyczka zbyt szybko nie przyjedzie na świat.

Bardzo szczególnie chciałabym wyściskac i podziekować Wydrusi i Veronique. Dziekuję dziewczyny za wszystkie słowa, pomoc i za to ze jesteście oraz za to ze dzieki Wam miałam choć namiastkę naszego forum na co dzień!!! Kocham przez kabelki!!!:-)
Pewnie nie dam rady nadrobić Waszych pisarskich zdolności, zatem wszystkim mamuskom, które poznały płeć swoich dzidź bardzo gratuluje i wszystkie mamcie, które da Nas dołączyły (o i le takowe są) cieplutko witam!!!!
 
reklama
Anulka niby wyciagnelam niezle wniosli z poprzedniego ,,zwiazku,, ale pomimo tych plusow o ktorych mowisz nie chcialabym drugi raz przez to przechodzisz. Istna paranoja!

Wisienka moj jest dzikus i brudas :-D kapac sie nie lubi wlasnie i musze go mocno trzymac bo inaczej skacze caly czas na wanne zeby wyjsc. Ale najlepsze jest jak go puszcze mokrego po kapieli. To tak smiesznie szoruje tylkiem po podlodze :-D

Veronique ja mysle ze psychicznie trzeba sie przygotowac do takich rzeczy. Ja nie mam latwosci jesli chodzi o wymioty. Musi mi na prawde cos dolegac zeby zwrocic. Ale gdy ktos ma z tym problemy musi sie skupic na czyms innym. Sama nie wiem. ALe pewnie bedziesz musiala powtorzyc, a raczej na pewno!
 
Emka je oczywiscie pomimo plusow nie chcialabym tego juz przechodzic;-)
Maqnio witaj kochana, nie moglo byc inaczej teraz juz bedzie z gorki i urodzisz o czasie:tak:
Corin mow co tam:-)
 
Ostatnia edycja:
Emka może spróbuj cieplejszą wodę, moja lubi bardzo ciepło a fredki przeciez mają wyższą temperaturę jak my i w dla nas ciepłej może być im za zimno. Moja tez szoruje...to chyba taki ich sposób na wrócenie włąsnego zapachu.
Maqnio cieszę się, ze jesteś z nami i wszystko jest na dobrej drodze.

Jejku znowu nic nie robię tylko klepię......
Corin Córeńka gratuluję kochana, uściski i pogłaszcz córenkę
 
maqnio hurrrra :-D
witaaaaaaaj z powrotem w domu (bo mam poczucie, że to taki wirtualny dom bb jest)
bardzo się cieszę, że Ty i Różyczka już czujecie się lepiej i na pewno dacie radę po takich doświadczeniach znieść już wszystko, a poród to będzie pewnie pestka ha ha

dmuchaj i chuchaj na siebie, leż - to już z górki tylko 3-4 miesiące, szybko zleci z nami :-)

Corin gratulację córeczki, fajnie, że zdrowa :-) czyli miałaś dobre przeczucie?
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję, :-D Jeszcze to do mnie nie dociera, ale juz kupilam rajstopki :-D Nareszcie mogę kupic coś co nie jest uniwersalne :-D

Jak wrócę do domu to wam pokarzę moje 420g szczęścia :-D

MAQNIO!!!!!!!!!!!! Jak super ze wróciłaś... Brakowało nam tu ciebie. Ściskam mocno :-)
 
reklama
Corin to już widzę, że nie powinnam grać w totka. Gratulacje :-)
Maqnio dobrze, ze odpoczniesz w domku. Na pewno teraz będzie lepiej i dacie radę!!!!!!!!!!!!!
Chyba sobie kupie fretkę ;-)
 
Do góry