reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

ale wiecie co? ja wczoraj przegladalam swoje zdjecia i przypadkiem zobaczylam mojego ex na jednym ze starym. Podejrzewam ze dlatego mi sie przysnil. Zawsze jak o czyms rozmawiam wieczorem to zazwyczaj mam sen z tym zwiazany. Takie powiazanie, choc nie zawsze oczywiscie.
najgorsze jest to, ze zdjec z NIM nie moge wykasowac bo na prawie wszystkich jestem ja :/ ale kapa
 
reklama
Wisnienka ja teraz marze o Macku ale nie moge mojego przekonac:wściekła/y:on wymyslil Szymona a mi sie nie podoba i on o Bartoszu wspomina ciagle dla mnie srednie ale wole to niz Szymka
 
Teśka przejrzałam sporo sklepów internetowych i ten okazał się najtańszy (porównywałam ceny tych samych produktów), powyżej 200 zł przesyłkę mają za darmo
 
Kurcze znowu nie moge edytować.
Emka mi tez snią się dziwne rzeczy o których nie myslę Podobno to uroda ciąży. Nie przejmuj się kochana. Ja zdjęcia z moim byłym tez mam bo na nich jest w Maciek. Trudno przeszłości nie zmienię, mogę za to miec przyszłośc jaką chcę.
Ide kąpać fredkę....
 
ale wiecie co? ja wczoraj przegladalam swoje zdjecia i przypadkiem zobaczylam mojego ex na jednym ze starym. Podejrzewam ze dlatego mi sie przysnil. Zawsze jak o czyms rozmawiam wieczorem to zazwyczaj mam sen z tym zwiazany. Takie powiazanie, choc nie zawsze oczywiscie.
najgorsze jest to, ze zdjec z NIM nie moge wykasowac bo na prawie wszystkich jestem ja :/ ale kapa
Emka ja bylam z poprzednim 3 lata, kazdy myslal ze bedzie slub ale latal do mojej przyjaciolki w celu lepszego poznania mnie...powiem Ci ze wszystkie zdjecia usunelam. Juz 1, roku jak koniec a on pisal ze 3 mies temu zebym mu zwiazek ratowala bo ktos nagadal ze mnie bil i dziewczyna zerwlala z nim, oczywiscie pomoglam bo grozil ze pojedzie do mnie do domu a ojciec by sie wsciekl, teraz widzialam go w tamtym tyg, niby powiedzial czesc ale nie uslyszalam i nie odp dopiero kolezanki mi powiedzialy, a dy mu pomagalam w zwiazku pisal ze tak nam zazdrosci dziecka a sam ma 28 lat i sie nie rusza...ale mi sie nie snil:tak:jednak czasmi mam tak jak ty spotkam kogos, zobacze zdjecie i ten ktos sie sni;-)
 
Wisienka moj juz byl wykapany grubas, ale jak z nim schodze na ulice to sie brudzi szybko bo jest bialy i robi mu sie futerko filcowe :-D a mam taki fajny szampon z olejkiem z jojoba i mu sie puszy siersc jak u krolika :-D

a z ta przeszloscia to masz racje, juz jej nie zmienimy jednak przyszlosc zalezy tylko od nas samych :-)

Anulka no z facetami tak jest. Sa faceci i srubokrety. Moj ex zaliczal sie do tej drugiej grupy xD chyba jedyna rzecz w zyciu ktorej zaluje na prawde!!
 
A ja zwymiotowalam zemdlilo mnie tak po tym lepiku ze .... wytrzymalam 20 minut :( i teraz nie wiem co zrobic ... :/ w zeszlym tygodniu to mialam jeszcze na tokso. No i niestety bede musiala jeszcze raz to powotrzyc
 
Ostatnia edycja:
Emka ja tak samo zaluje ale powiem Ci ze dzieki temu troche sie nauczylam wiec jakis plus jest:tak:
Weronika ja tak mialam i jezdzialam 2 raz, nie mowili Ci zebys znowu przyjechala?
 
reklama
veroniqe to może zadzwon do gina i zapytaj co masz zrobić. To ochodztwo a próbowałaś popic woda z sokiem z cytryny mi to właśnie pomogło.
Emka moja wlazła do worka z ziemią do kwiatów na balkonie. Wykąpałam ją w umywalce za kare bo ona to uwielbia i chiałaby pływac albo żeby lac na nią wodę z prysznica, teraz zamknełam ją w kabinie z praniem co czeka na nastawienie i szaleje tam.A szamponik mamy z olejkiem kokosowym. Droższy niz mój....
 
Do góry