reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

reklama
Witajcie dziewczyny!no to bardzo fajnie ze Maqnio juz wychodzi ze szpitala :-)Trzymam kciuki za wizyte Corin .A z tymi ruchami beetko i balkan to u mnie tez tak samo ,jeden dzien jest ruchliwe a w nastepnym leniuszek maly ledwo sie cos rusza.musze jeszcze was poczytac bo ostatnio to nie jestem na biezaco ,wybaczcie:-p
 
Wydrussia, dziękuję:****, u mnie dobrze:) Jakoś mi teraz lepiej, jak mogę troszkę połazić, no i czas szybciej płynie;) Za tydzień mamy usg 4d, już skreślam dni;) Mój maluszek nad ranem nieśmiało się ruszał, a teraz śpi:)
 
witam mamusie:-)juz nie wiem kiedy ostatnio tyle spalam:-Dwcinam sniadanie moj zrobil, okazalo sie ze jutro mam odwolane cwicz i mam wolne:-)
swietnie ze maqnio wraca:-)
mailuj dobrze ze juz przeszlo:tak:
corin trzymam kciuki:-)
psota o to zobaczymy Dawidka:-D
wydrusia ;*;*
a co do ruchow ja czuje codziennie, w sumie moze dlatego ze jestem wiecej w ciazy od was, sama nie wiem...
 
Hej kochane::) Ja już po śniadanku- były rzodkieweczki i sałata- czyli wiosennie;) Po południu ruszam na USG tarczycy gdyz w czwartek mam wizytę u endokrynologa.
I ja cieszę się z powrotu Maqnio:)
Co do ruchów- odkąd jestem na zwolnieniu czyli bardziej bierna niż aktywna:) mała b. często wierci się i kopie. A najfajniejsze są od jakiegoś tyg jej reakcj ena intensywne dzwięki- jak rano męzowi dzwoni budzik ( a raczej pika jazgotliwie) to niemal od razu kopniaki szybkie dostaję az muszę brzuszek pogłaskac i wraca do normy. Podobnie jest na gwizdek czajnika:)
 
wydrusia w sumie ok dzis sie lenie:-)snilo sie ze ktos do mnie podbijal, ja na to ze jestem w pakiecie a on na to ze to nic:-Dkurde ale mi sie wali chyba przez celibat snia sie obcy faceci:-D
sestina moj roznie kopie ale najczesciej na zajeciach :-Di zawsze gdy jest pierwsza milosc;-)
 
Anula te sny sa mega:) skąd się to bierze? ja to czasem obudzę się i myślę na jakiej podstawie to a tamto mi się śniło i zero logiki:) a obce chłopy to juz na porzadku dziennym:) Dziś Filip Bobek w moim śnie był najpiękniejszym facetem na ziemi ( chyba dlatego ze obejrzałam wczoraj 3 zaległe odcinki Prosto w serce):)
 
reklama
hej dziewczyny :-) doczytalam tylko ze maqnio wychodzi ze szpitala, ciesze sie bardzo, bardzo bardzo :-)

ja dzisiaj mialam jakis mega koszmar kotory sie skonczyc nie chcial. Snil mi sie of course mi ex i jego stary. NO lepszego horroru nie moglam miec w nocy. Ja sie ukrywalam bo wszyscy mnie chcieli zabic a oni szczegolnie. No paranoja poprostu!!!
 
Do góry