reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

Beetka dzieki :-) Ja uzywam veeta do nóg bo w ciązy nie chce mi się katować depilatorem. Ale skóra tak mi się zmieniła, że po każdym uzyciu kremu straszliwie cierpię. Wcześniej było wszystko OK. Swędzenie a nawet drobne ranki :-( Dlatego na miejsca intymne bym się nie zdecydowala. Tym bardziej , ze ja sie tam nie golę. Tylko podcinam jak trawniczek ;-)
 
reklama
ja dziś złapałam schizę.... czy też tak macie, że ruchy dziecka raz są mocniejsze, a raz prawie wogóle nie wyczuwalne.... już się umówiłam do lekarza na dziś ale dopiero na 17.30 - nie wiem, jak wytrzymam do tego czasu, jak Mateusz się nie zacznie ruszać....
 
Balkan ja bardzo żadko czuję ruchy mojej córci, pytałam lekarza 10 marca to powiedział, że nawet gdybym jeszcze nic nie czuła byłoby w normie. To moja pierwsza ciąża. Wczoraj wieczorem dopiero po raz pierwszy tak kopała, że mój S. po raz pierwszy ją poczuł. A dziś jeszcze nie czułam jej ruchów. Lada chwila będzie można stetoskopem sprawdzać serduszko dzidziusia, ja zamierzam będę spokojniejsza. Corin już dawno chwaliła detektor tętna.
Super cieszę się z Maqnio!!!
 
Dzień dobry ranne ptaszeczki:)

Znowu mąż zadzwonił i mnie obudził;)

Corin, kciukaski mocno zaciśnięte:)))

Mailuj, rewelacyjne, że już u Ciebie lepiej:)

Balkan, ja mam podobnie z ruchami, jednego dnia Dawidek szaleje, a drugiego jest spokojniutki. Wczoraj cały dzień była cisza, też zaczynałam się już denerwować, a pod wieczór dał czadu i to tak, że było widać, jak cały brzuch faluje, aż nagrałam to sobie:))) A jak marudzę mojemu mężowi, że mały śpi, to mi mówi, że mam nie panikować i dać mu spokój, bo jak śpi, to rośnie;)

Wydrussia, to cudowna wiadomość!!! Wreszcie wraca Maqnio!!! :)))
 
oj dziewczyny, dzięki śliczne - chyba się Mateusz na drugi boczek przełożył, bo coś tam poczułam..... dla odwrócenia uwagi własnie postaowiłam zadbać o urodę - depilacja nóg, wypróbowanie Veeta do okolic bikini oraz maseczki na twarz.....

Bardzo się ciesze, że Maqnio wraca dziś do domu!
 
reklama
Wydrussia, no pewnie! Wreszcie sobie psychicznie odpocznie, wszystkie wiemy, jak to jest w szpitalu... Super wiadomość z samego rana:) A Ty jak się czujesz? Jak ząbek?
 
Do góry