reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Dzieki kochana ale ja już gupieje bo skoro jestem od OM 8 tydz juz jakbym zaczela 9 i jak mi mowil ze 6 tydz no teraz niby 7 sie zaczal to ja juz nie wiem wktorym ja to tyg jestem... ale strasznie przez to czekam na usg bo chyba pokaże mi ktory to tydz prawda?? jeszcze tyle dni odliczam do 6 grudia św. Mikolaja ma mi przyniesc cudo!
 
reklama
hej dziewczyny a jawłasnie wróciłam od lekarza i zobaczyłam dzis 2 bijace serduzka:) takzę blzniaki:) jestesmy tacy szczesliwi a poród a 16 lipca narazie
 
Gratuluje!!!!! bliźniaki super!!! Ja ostatnio mówilam mężowi ze cos czuje ze też blixniaki.... bo po tabletkach heeh niby... ale on no nie wiem jakby zareagowal. A twoj jak zareagowal widzial na ekranie.... te male cuda???
 
Malina bliźniaki:-)!! gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! podwójne szczęście:-)

Ja wrócłam od gina i wszystko na arzie jest dobrze:-) serdusio bije jak szalone:-) tylko według OM mam 6t4dc a według USG mam 5t6dc więc róznica malutka jest ale wszystko jest dobrze:-) mam małą torbiel na jajniku ale gin powiedział, że na arzie nie ma co się przejmować!!!!!!!!!! ale jestem szczęśliwa:-)
 
Dziewczynki gratki dla was:) blizniaki super:)
tobie Patrycjo tez gratuluje serduszka i teraz oby do lipca:) lece spac bo padam chociaz nic nie robie...
 
Hej,

Mam nadzieje ze uda mi sie do was zagladac dosc czesto. Bede tez lipcoweczka..termin na 25 lipca. Poki co nie wiem czy jedno czy wiecej serduszek...pierwszy scan jakos na 12-14 tygodnia, chyba ze skusze sie prywatnieale to juz jakies 150£ :-(
 
MALINKA gratuluje blizniaków, uwielbiam bliźnięta sama chciałabym mieć :D dwa małe cuda super

PATRYCJA - super wiadomości :D gratulacje

Qrde nie moge spac, wczesniej pisałam wam że jestem spokojna przed jutrzejszą wizytą, ale teraz mnie stres dopadł... Na 8 rano ide do lekarza i ciekawe o ktorej zasne...
Szkoda że nikogo nie ma...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry