reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Ja patrze z nudów... zobaczyc co ile kosztuje... zeby poźniej nie pluć ze za coś przepaciliśmy... też jestem zaboboniarą ze za wczesnie itp. ale tak sie nudzę... nic w tv nie ma.... ech....
 
reklama
Witam nowe mamuski :)

napisze mi ktoras w skrucie jak po wizytach ??? bo niestety bylismy u rodzinki meza i nie mialam jak zagladnac...a nie mam sily nadrabiac:(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Widzę, ze nowe dziewczyny. Witam serdecznie i cudownej ciąży wam życzę.
Ja dzis nawet w miarę wieczorem się czuję. Nawet nie mdli mnie mocno. Za to piersi mnie bolą. Ale to dobrze.
zuzu kochana pomysl jaki duzy będzie Twój maluszek na UsG))))
 
Co do mdlości to ja jakos nie mam juz zbytnio ale za to cycyszki bollllaa i sa duze, az sie boje ze mnie nei mdli a mdlio wczesniej rano a teraz moze tylko lekko jak odtworze rano lodówkę.... echh ale mysle ze wszytsko bedzie dobrze. cmoki
 
reklama
Do góry