reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
:))) czesc kobietki a ja mialam przygode .... wczoraj ..
Jade okolo 20 autem ... na taka wies do hyrtowni . Jade i smierdzi .... ropa w srodku ale mowie co tam pewnie to chwilowe... no ale dojezdzam do lasu i w srodku lasu patrzec a z pod maski mi cos paruje nieee !!! KOPCI SIE !!! PAtrze na temp slnika 80 ok ... patrze na stan benzyny niema !!!! A przed chwila tankowalam !!! Wychodze z auta otwieram maske a tam fontannna ropy ! Pekl wezyk od paliwa... :| ciemno jak w **** no nic czekalam ponad godzine na malza az przyjedzie po mnie i mnie znajdzie w tym lesie bo na to wszystko zasiegu nie bylo :( aaaaaaaaaaaaa sie balam ?!??!!? Mowie Wam...
Mailuj to teraz wirus jakiejs grypy zoladkowej panuje ?! Jejciu zeby mnie w ogole to nie zlapalo poki co nikt nie choruje u mnie w domku .... tylko non stop grypaa.... pij duzo pij :( Bidulko w swoim zyciu chyba z 3 razy to mialam dziadostwo ... skad to sie bierze
 
Ostatnia edycja:
Hej kobitki mailuj o tym wirusie nawet mi nie wspominaj my sie z nim męczymy od czwartku córce przechodzi,syn wczoraj wieczorem nadal wymiotował dzis odpukac na razie nic..ja czuje sie jakby cos po mnie przeleciało oczy mam az dzikie:eek: Na szczescie malenstwo przesunęło mi sie juz w góre i pęcherz odpoczywa ..:cool: ale słaba jestem na maxa ...ogólnie czuje sie jak w 1 trymestrze. Pffff.
A co do upałow to ja uwielbiam tak jak corin , chociaz w tym roku pewnie bede klnąc jak słonko zaświeci :dry:
Weronika wspołczuje przygody:szok:
 
no u nas jelitówka panuje od listopada moje dzieci złapały w grudniu pozniej lutym no i teraz:eek:
Oki dziewczyny juz z lekka ożyłam bo sprawdziłam konto i mam przelew:-D jade kupic sobie buty ooooo :cool:
 
Witam mamuski kochane ja tez nie dawno sie wyłoniłam tzn godzinke temu ale cos tam porobiłam juz troche w domku , za oknem naprawde cieplutko i przyjemnie ptaszki spiewaja za oknem cud malina

Corin ja tez tak zawsze robiłam dzieciom jak wracały z wakacji pościel czysciutka wyprana i wyprasowana sama taka swierzutka lubie

Miałam dziwny sen szorowałam wanienki dla dziecka a były takie waskie ze sie zastanawiałam jak ja do niej dziecko włoze i wykapie szok wielki przezyłam co za sny
 
Corin no wlasnie mialam ci napisac ze ten 6-sty zaczyna sie pozniej, no ale swiadomosc ze sie idzie do przodu jest cudowna, wiec na dobra sprawe mozesz myslec ze powolutku wchodzisz w ten szosty :-D (tak jak ja to mowie znajomym, ze juz prawie w szostym jestem xD, niezle sciema)

COrin to juz jutro :-D :-D :-D aaale fajnie, pewnie cie skreca zeby juz wiedziec :-D

nie wiem czemu ale w nocy mnie az parza rece. Pomijam fakt ze mamy mega cieplo w pokoju, ale te rece .. :szok: czuje sie jak w srodku lata bo wlasnie w lato parzy mnie cale cialo, a teraz? teraz gdy nasza temp. ciala jest jeszcze wyzsza przez podwyzszony obieg krwi to ja nie wiem jak to wytrzymam. AAAaa do czego darze.. wlasnie! fretek zaczal drapac w kuwete w nocy i wyszlam do niego i go za skore chwycilam na karku i polozylam tam gdzie powinien byc, czyli na kocyku. I przez to ze mialam takie nagrzane rece i stawy zabolal mnie strasznie staw w palcu srodkowym, a w nocy nie moglam nim nawet ruszac. DO teraz mnie boli, dziwna sprawa jak nie wiem :confused:
 
Em_ka ja własnie nie dawno o tym czytałam to moze byc spowodowane obrzekami co sie zdarzaja czesto w naszym stanie moga nam dretwiec palce i utrzymanie czego kolwiek moze byc problemem , albo moga cierpnac palce trzeba pic jeszcze wiecej nie 2 a nawet 3 litry płynow i unikac soli
 
reklama
Marzenko nie wiem jak latem ale teraz to ledwo mi 1.5 l wchodzi. Na prawde to dla mnie i tak mega wysilek wypic taka ilosc a co dopiero zwiekszyc ja o 100 % . Skoro mam teraz takie problemy to podejrzewam ze bede spuchnieta jak bania w lecie, bo czuje jak mnie cialo parzy. Ja spie odkryta w samych slipkach a zawsze byl ze mnie taki marzluch.
 
Do góry