reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
no ladnie nawalilyscie stron, 16 do nadrobienia, nawet mi sie nie chce tego wszystkiego czytac :-D
dzisiaj przyszla siostra D z synkiem miesiecznym i dala go mamie zeby mogla sie przespac, mama sie chciala przespac bo maly za cholere spac nie chcial wiec podrzucila go mnie i maly zasnal kolo mnie na godzine :-D powiedzieli ze mi codziennie go dawac beda jak takie czrodziejskie rece mam do dzieci :-D ahhaha spoko ^^ jak tylko bedzie spal to sie moge opiekowac ^^

a co do golenia to jeszcze widze, a pozniej bede sie chyba golic tak jak sie podciera po sikaniu :-D ciekawe do ktorego momentu dosiegne ahahha ^^ a jak nie to sie fryzjerem meskim posluze i juz, w koncu do czegos go trzeba uzyc :-)
 
iwonus widzę że Ty z okolic Płocka. Nie wiesz przypadkiem czy nadal w zoo słonia mają bo bylismy w Bydgoszczy ale tam nie ma a corci bardzo zależy właśnie na słoniu:laugh2:
 
Hej kobitki. Ja juz po wizytach. Nie miałam czasu dziś zaglądac a potem to juz oczywiście musiałam odchorować ten meczący weekend. Padłam i spałam 3 godziny ale mało pomogło bo dalej chodziłam po ścianach. Jutro tez pewnie mnie niewiele bedzie bo jadę na badania i zostaję u sister na caly dzień. Jutro mam to picie glukozy więc trzymajcie kciuki bym tego nie haftła. Pozdrawiam wszystkie , buziaki
 
Nil kochana, ostatnio byłam latem w naszym płockim Zoo Słonie są nawet dwa albo trzy

Wisienka w takim razie trzymam kciuki aby się wszystko powiodło :tak: a co do pica glukozy to Cię pocieszę że przede mną też to świństwo ale nie wiem kiedy...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzieki iwonuś. Skoro latem były to teraz chyba też. Ja tam byłam 2 lata temu i jeden był ale jak 2 lub 3 to tym lepiej
Wisienka wez cytrynkę. Mozna powiedziec ze z nia nawet niezle bylo
 
Ostatnia edycja:
em_ka też racja :-) Ja narazie jeszcze golę się na wyczucie, ale jak ostatnio szłam do ginka to użyłam lusterka, bo fajnie by to wyglądało jakby pozostawały takie kempki hehe :-D
Nil myślę że są te słonie, aczkolwiek ten jeden był wiekowy, ale wrazie czego są jeszcze dwa pozostałe...

Dziewczynki zmykam do łóżeczka... Dobranoc Kochane papatki :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Doberek laseczki i bąbeleczki kochane :*:*:*
No ja już standard pospane od 5.30 hihi :-D ale wyspałam się,mała w nocy prawie nic nie kopała już się martwiłam a z rana jak zaczęła to ojjj :-D
Mam nadzieję,że i Wy wstaniecie wyspane i z dobrymi humorami :*:* :-D :-D
 
reklama
Witam i ja :-)
Choróbsko chyba już odchodzi w siną dal. Męczy mnie tylko kaszel i słaba jestem dzis jak mucha. Siedzę i pocę się ze zmęczenia... Koszmar jakis.

Ale humorek dopisuje mimo wszystko, bo jutro wielki dzień ;-) A na dodatek, wg strony którą jakis czas temu zamieściła Wisienka, dzis zaczynam szósty miesiąc :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry