reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Corin no to cieszę się,że choroba przechodzi powoli i oby tak dalej :-) No tak jutro masz wizytę a słonko o której masz ???
6ty już ?? a nie od 22.5 tc zaczyna się szósty ???
 
reklama
Sugeruje się tą stroną, a tu podają że 6-ty zaczyna sie w 21 tyg http://www.porody.pl/kalendarz-ciazy/etapy-ciazy-6-miesiac-ciazy/

Badania mam na 10.00 ale wrócę do domu dopiero wieczorem iwtedy dopiero wam kliknę co i jak. Po badaniach spędzę cały dzien u mamy i popołudniu musze ja jeszcze zawieść na zdjecie szwow po zabiegu.

Jeśli mnie pusci na kompa, to wam kliknę wcześniej co i jak ;-)

Właśnie spojrzalam na termometr, pokazuje 20 stopni. Czy to możliwe? Patrze i oczom nie wierzę....
 
Ostatnia edycja:
Napewno jest ciepło,bo ja juz mam balkon uchylony i okno i ledwo czuję,że cokolwiek się wietrzy :-( a ja gorąca nienawidzę więc mam nadzieję,że ta pogoda taka zostanie conajmniej do czerwca i cieplej nie będzie :-(
 
Cześć Dziewczyny!
w Warszawie niebo zachmurzone, ale nie pada - podobno po południu ma wyjść słońce - już się doczekać nie mogę - wczoraj ponad 2 godz byłam na spacerze.....

doczytałam, że o goleniu pisałyście - ja strasznie nie lubię golenia, bo potem odrasta i kiepsko się chodzi, więc chodziłam do kosmetyczki, ale niestety coraz bardziej wrażliwą skórę mam... :( więc wczoraj zakupiłam krem (nigdy kremów nie używałam) no i dziś postanowiłam go wypróbować.... wogóle dziś postanowiłam ztobić dzień urody z maseczkami i takimi tam...

aha! najważniejsze! wczoraj kupiliśmy łóżeczko! takie najprostsze z opuszczanym bokiem - no i wczoraj kombinowaliśmy, jak je ustawić w sypialni - na razie leży pod naszym łóżkiem i czeka na decyzję... :)

Corin, wyleż się dziś jeszcze i nie szalej, bo najgorzej przeziębić niedoleczone przeziębienie....

a'propos upałów to ja uwielbiam tak do 25 - 26 st, potem już dla mie za gorąco.... w tym roku na pewno wiatrak zakupimy....
 
Szaleć nie zamierzam, ale leżeć juz też nie bedę, no może popołudniu na chwil ;-) Od ubiegłego tygodnia w domu palcem nie tknęłam i jak widze ten kurz to mnie telepie, wiec po malutku sobie robię dziś. Póki co przepralam pościel, wieczorem będę ją prasować i ubiorę dzieciakom świeżą. Jak wrócą bedzie im milo napewno :-)

Uwielbiałam wracać do domu po wakacjach, zawsze czekał na mnie taki czysciutki i pachnacy pokój i chcę tak samo przywitac rodzinkę w sobotę ;-)
 
Dzień dobry!!!

No to sobie pospałam... moje kochanie obudziło mnie telefonem;)) No trudno;) Dzisiaj miałam spokojną noc, nic złego się nie śniło, było mi tylko bardzo gorąco.

Sis, no Ty z kurami wstajesz normlanie;))) Dobrze, że Misia dokazuje, mój synuś jeszcze śpi;)

Corin, według moich obilczeń, to ja dzisiaj zaczynam 6 miesiąc;) Dobrze, że już Ci lepiej, nie szalej tylko ze sprzątaniem;) Jak ja wczoraj powiedzialam mojej mamie, że chyba posprzątam kuchnię i łazienkę, to stwierdziła, że chyba mnie Pan Bóg opuścił;) No bo lekarz pozwolił mi tylko na troszkę większą aktywność;)

Balkan, ja podobnie do Ciebie toleruję temparaturę do 25 stopni, dalej nie;) A najbardziej lubię wiosne i tak z 15-20 stopni:) Jak złożycie łóżeczko, to się pochwal:)
 
łoj, do złożenia łóżeczka to jeszcze poczekamy, przynajmniej do czerwca.... :)

a swoją drogą mój mąż się niezwykle zaangażował w szukanie akcesoriów dziecięcych - bez przerwy mi podsyła wózki z allegro - swoją droga chyba się na chicco zdecydujemy m.in. ze względu na adaptor do samochodu, bo nie chce mi się chrzanić z przekładaniem pasów... a do tego bujaczki, elektryczne nianie, buteleczki itp, itd - już się zaczynam bać, bo generalnie wszystkie koleżanki z pracy w tej chwili do niego biegają i udzielają rad.... :)

a co do miesięcy ciąży, to z tego co pamiętam z jakiegoś kalendarza, to 22 tydz był ostatnim tyg. 5 m-ca i ja też tak sobie liczę....
 
reklama
Wirus dzisiaj zaatakował mnie.Nie wiem czy wymiotować czy siedziec na kibelku:-( Czarek wyzdrowiał poszedl do firmy, to mnie trafiło. Nic to zjem węgiel i czekam aż przejdzie
 
Do góry