reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

em_ka włąśnie nie skręca mnie. Dziś nawet powiedzialam małżowi, że nie chcę wiedzieć, że może poczekajmy do lipca, na niespodziankę. Fajnie tak... No i mnie opierniczyl, że mam się nie wygłupiać, bo on musi wiedzieć na jaki kolor pomalowac pokoj... No i masz.
 
reklama
Ech, dziewczyny, popatrzcie na profil mojego słoneczka, czy chlopak może miec tak zadarty nosek? Raczej nie ;-)
Naprawdę mnie korci zeby nie wiedziec. Ale mąż chce znać plec, a na dodatek będę jutro na tych badaniach z mamą i ona mnie już miesiąc o płec molestuje, więc raczej nie mam szans zyc w niewiedzy ;-)
 
A ja za to nie dosc ze mi goraco to sie poce jak mysza koscielna . A ja dzisiaj moge poczestowac Bigosikiem .... i z tej okazji pasuje piosenka " bigosik bigoik bigosik W nim kazdy znajdzie Cosik :) Kapustke i Serdelki ... !!!! Pociete na plasterki !!! "
 
Ostatnia edycja:
czesc brzuchatki
wpadłam sie przywitac nie zagladalam przez weekend bo mamy problemy z tesciowa i ciagle mysle o niej i jej problemach finansowych
dzwoni jeczy zeby jej pomoc i sprawia ze człowiek mysli i ma poczucie winy ze jak jej nie pomoze to cos moze sie stac, masakra do tego jeszcze reke złamała i sie martwi
moja tesciowa to spoko babka ale ma jedna słabosc, za duzo wydaje nie adekwatnie do zarobkow i przez to narobila sobie biedy, niepopłacone raty i tylko dzwoni i "ratujcie woła", a nam pieniaze na krzaku ***** rosna , rece opadaja, i sama sie martwi i tak w kółko
sory ze tak pisze ale moze mi lepiej troche bedzie
mamy plan ratowania jej dupy ale musi sprzedac ostanio działke jaka jej została, moze samochod przez ktory tez biedy sobie narobila bo wymusiola pierszenstwo na skrzyzowaniu, oby sie udało bo psychicznie nas wszystkich wykonczy
poczytam co tam u Was i mam sterte prasowania
buziaczki
 
Ajj Gonia widzisz... bo tak reklamuja te prvidenty ii inne rzeczy i ludzie sie nabieraja na to wszystko a tym bardziej starsi ludzie no glupota czysta glupota :/ no ale co zrobic :( Szkoda Kobity
 
reklama
witam kobietki ja dzis wstalam o 6 a zajecia mam na 17 musialam leciec na uczelnie zalatwic cos z paraktykami:wściekła/y:pozniej kolezanki byly niedawno poszly, a teraz nastawilam pranie z posciela.
Na razie doczytalam troche:zawstydzona/y:
Weronika wspolczuje przygody, ja sie zbieram od jakiegos czasu zrobic prawko i nic....
Mailuj duzo pij, u mnie rodzenstwo to ma, wczoraj mama dzwonila
Corin to juz jutro, ja obstawiam dziewczynke, moze w koncu trafie:-D
Marzenka mam tak samo pije jak durna,zakrecam grzejnik, wietrze a w nocy i tak moglabym nie miec koldry;-)
Gonia niestety ludzie sie w to pakuja, mojego znajomego babcia takich kredytow nabrala ze musiala sprzedac mieszkanie bo nie miala z czego oddac...
 
Do góry