reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

reklama
Ja też uciekam nyny :*:* mamuski i dzidziulki :*:*:*
sis :*:*:* Dawidek :*:*:
Do jutra kochane :*:* a moja poducha nadal nogi męża są hahaha buziammm
 
iwonus tzn cos takiego jak w tych z dziura w srodku, poporodowych? bo tamta to na nic mi sie nie przydala, twarde to, usiasc i tak nie mozna bo szwy ciagna blee teraz lezy gdzies w piwnicy.
 
Moja ma kulki w środku, dzięki temu moge sobie zrobić wyżej pomiędzy nogami a niżej pod brzuchem
Faktycznie Corin uswiadomiła mnie, ze efektów fryzury nie widać. Ale to chyba lepiej dla mnie
 
Iwonuś bo te poduszki są z różnym wypełnieniem, i są też takie jak piszesz z wypełnieniem steropianowym i o nich też słyszałam kiepskie opinie, i że skrzypią jak się steropian ociera o siebie. w swojej czegoś takiego nie wyczuwam, ale nie wiem jak będzie po dłuższym użytkowaniu (choć już z półtora miesiąca ją mam. I fajnie bo połowa jest w miarę sztywna i nadaje się super między nogi lub za kręgosłup a reszta ma ciut mniej wypełnienia i dzięki temu można ją wygiąć jak tylko wygodnie. Poszukam w aukcjach na allegro jaką dokładnie kupiłam to może linka wstawię.
 
reklama
Do góry