reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Myśa no to teraz mnie nastraszyłaś. Ja lece w niedziele...
kochana nie stresuj się, ja miałam już w domu plamienia a jak przyleciałam do Polski to była wieczorem masakra, jeśli ty czujesz się dobrze to nie masz się co bać, ja teraz leże oszczędzam się wię i plamienia są niewielkie. Staraj się wyluzować przed lotem i będzie ok.
 
reklama
Ginka kazala sie pokazac jak bol nie bedzie ustepywac napisla smsa .
A ja w internecie przeczytalam ze na poczaatku to jest niebezpieczne bo moze byc obumierajaca ciaza ?!
BOZE :( poki co od 30 minut nie boli bo siedze i pisze do Was. Na to wszystko mdlosci ... boje sie Dziewczyny ...nie chce stracic tego babelka ...:(nie wyobrazam sobie ... tak bardzo sie boje a Pawel wroci dopiero po 22 z popoludniowki :( a nie chce wszczynac alarmu bo kazdy bedzie dzwonic ... do mnie
 
Veronique, nie czytaj w necie, bo tylko się nastraszasz. Dobrze, że się skontaktowałaś z lekarzem, teraz odpoczywaj i się nie nakręcaj. Będzie dobrze. Głowa do góry i nie panikuj. Odpoczywaj!
 
Dzięki Anulka, dziewczyny u mnie nie wyczuł powiększonej macicy :( polozna powiedziala,ze kazda ciaza jest inna. Wiec Robie sobie wolne od forum do nst. wizyty napisze co i jak, gdyz czytajac niektore rzeczy bardziej sie nakrecam i mam wieksze obawy, np. odnosnie tej powieksonej macicy. Wy macie, ja nie.Za to mam juz zalozona karte ciazy i na najblizszej wizycie dostane ksiazeczke :p

Kurcze ja na poczatku miala,m tak samo nawet nie chcial mnie zbadac spojrzal na mnie jak na idiotke !
Poszlam do innego lekarza i powiedziala ze moze przelozymy wizyte by mnie nie rozczarowac... ze nic nie zobacze ale zbadala powiedziala ze kazda ciazai jak i kobieta jest inna mam sie nie przejmowac nie martwic i zrobila USG i i co ?! FASOLKA ! Zmien lekarza serio ...
 
Dziewczynki rzadko do Was piszę ale codziennie podczytuję. Kurcze, ale macie produkcję :-)
Ja już jutro idę do lekarza. Powiedzcie mi czy możliwe że już jutro coś zobaczę? Przypominam że OM 13 październik, a 17 listopada beta 1359u/l

Moja koleżanka też jest w ciąży. Normalnie wyliczyłyśmy, że tydzień po mnie bo OM miała około 20.11. A dzisiaj zrobiła betę i wyszło jej ponad 16 000. Szok. To tak jakby jednak zaszła wcześniej.
Boję się trochę jutra, czy wszystko będzie dobrze i jeszcze te papierochy :wściekła/y:
 
Anima, mi się wydaje, że są duuuże szanse, że już jutro zobaczysz może nawet serduszko. Ale oczywiście, to zresztą my w kółko tu piszemy, każdy jest inny. Będzie dobrze, jutro czeka Cie niezapomniany dzień pełen radości :) 3mam kciuki!
Zuzu, ja też siedzę przed kompem i oglądam. Na razie w wózki to jeszcze nie weszłam, raczej oscyluję wokół ciuchów dla mnie w ciąży i dziabąga jak się urodzi. Ale wózek wydaje się b. fajny.
 
reklama
Do góry