reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
NiL ja też na allegro kupowałam coś jak mailuj wkleiła tylko też 190, i jestem bardzo zadowolona. I w sumie wolę taką niż ułożoną już w literę c bo wydaje mi się, że jest więcej opcji jak ją położyć, żeby wygodnie było. Bo standardowo w miarę w lini prostej między nogi a dalej troszkę pod brzuch, ale jak miałam noc kiedy bardzo bolał mnie kręgosłuk to połową kładłam za plecami a połowę z przodu pod brzuszkiem i dopiero udało mi się zasnąć odciążając ten kręgosłup.
 
Sis, już dzisiaj nie, bo ledwo leżę;)

Iwonuś, tak sobie pomyślałam, że ten ból w porówaniu do bólu przy porodzie to pikuś i jakoś mi się lepiej zrobiło;) hehe;)

Mailuj, ja chyba sobie lustereczko sprawię;)
 
mailuj dzieki wielkie na pewno sobie taka kupię.
basieniak wlasnie o odciazenie kregoslupa mi chodzi bo moj juz dosc nadwyrezony. Może ta poducha ma jakas magiczna moc i cc unikne (zawsze mozna wierzyc)
psota co do bolu przy porodzie to jak przy moim 1 porodzie nadeszly takie srednie skurcze to ja bylam wniebowzieta. Nie dlatego ze bolalo ale dlatego bo myslalam, ze tak wlasnie boli caly porod:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
psota masz rację jakoś trzeba się pocieszać :sorry:

dziewczyny wiecie co ja słyszałam Ze w tych poduszkach jest taki materiał jakby drobny groszek i on się ponoć zsuwa, że zostaje sama poszewka, ale nie wiem czy to w 100% prawda...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry