reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

Margaretko mnie kośc łonowa nawala aż niemilo :-( szczególnie w łózku jak zmieniam pozycję itp. Pomaga mi rogal między kolanami ;-) taka dluga poduszka, bez skojarzeń babeczki :-)
Gocha jak EEG w porządku to najwazniejsze:-)Znam sie na tym bo żyję z padaczką od 14 r.ż Bywają takie epizody w wieku dojrzewania i to dosyć często. A co do snu tzn, że będzie długo żył :-)
Corin to chodż do mnie. Mną się zaopiekujesz :-)
Mój małż wciąż choruje, wkurza mnie, że nie umiem mu pomóc. Ale faktycznie chyba cierpi bo słucha się wszystkiego co mu mówię. jakby nie mógł tak od razu wrrrrrrrrr
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gosiu bardzo ale to bardzo mi przykro nie ma nic gorszego jak cokolwiek stanie sie dziecku...trzymaj sie kochana .


mailuj tez by mi sie przydał rogal:-D mam skojarzenia....przepraszam:zawstydzona/y:
 
Gocha współczuję:-(
mailuj ja jestem zielona w sprawie zakupów. Gdzie można kupić taką poduchę bo niedługo to żeby przewrócić się na drugi bok bede musiała z łóżka się skulnąć
 
Ostatnia edycja:
gocha no przykro mi cholera jasna ,ale jesteś silna kobitka i dasz radę !! Buziam i ścisam :*:*:*:* połóż sie i odpocznij pewnie się brzunio ponapinał z nerwów
 
No to faktycznie niezłe urodziny bedzie miała :-( buziaki od nas dla niej :*:*:*:*
sis ;-) ... to juz cholera jasna nie umiałaś bez golenia 3 dni wytrzymać dopóki Marcin nie wróci ??? :wściekła/y: echhh
 
reklama
Sis, dzięki kochana:***

Poszłam się wykąpać, elegancko się umyłam, wygoliłam i chce wychodzić, a tu ni chu chu... Dobrze, że zabrałam telefon do łazienki, zadzwoniłam po mamę, bo wstać nie mogłam taki ból mnie złapał za prawy pośladek i prawą nogę, jakaś masakra... chyba znowu rwa kulszkowa mnie męczy.

Gosia, współczuję porannych przeżyć, dobrze, że wszystko jest ok z córeczką.
 
Do góry