reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

NIL heh nie no skurczy zadnych nie mam.... tylko parcie bo mala nisko zeszła i uciska .
Danuska wiec mamy to samo ufff uspokoiłas mnie dziękuje ... mnie nie dośc ze naiwania ta kosc i cała pochwa to dodatkowo mam mega ucisk na prawy posladek ale o tym to juz pisałam czuje sie jak paralityk.
Gocha a co sie stało corce???? jeju współczuje
 
reklama
Gocha :*:* a co się córce stało :szok: ??? No u nas sporo nas zna już płeć .. a maqnio lezy w szpitalu ale mozliwe,że wyjdzie na weekend także mamy nadzieję i wierzymy,że będzie tylko dobrze teraz :tak: a ogólnie to plotkujemy kochana ,użalamy się ,mamy zachcianki hihi i rosniemy hahahaha
 
Margeritka spokojnie kochana nie denerwuj sie bo maluszek to czuje , mnie tez tak dziuga malutka ze mam troche obolałe i tam własnie na dole najbardziej i najczesciej

Jesli cie piecze i boli przy oddawaniu moczu to wtedy jest niepokjace i pamietaj nie wolno wstrzymywac wogóle moczu jak sie chce to trzeba zaraz isc bo moze prowadzic do skurczy macicy

Gosiu a co sie córce stało
 
Ostatnia edycja:
Nil:-D no ja nogi na razie nie nosze ale niedługo cała prawa strona mi odpadnie hah
Marzenko nie wstrzymuje moczu bo wiecznie mam parcie po serii kopniakow juz nie mam czym sikac a nadal mi sie chce:eek:
danuska jesli jeszcze posladek Cię nie zaatakował mozliwe ze wszystko przed Tobą:-D <zartujee> oby juz nic Cię nie bolało.
A tak spytam z ciekawości czujecie jakies pieczenia w brzuchu najwięcej w okolicy pępka???
 
reklama
Rano szykowała się do szkoły, upadła, dostała drgawek, straciła przytomność. Przyjechała karetka, lekarz podejrzewał atak padaczki, ale nie był pewien, bo brakowało mu kilku objawów. Najpierw mieli ją zawieść do Gorzowa ale zdecydowali się na neurologię w Szczecinie. Niby nie było zagrożenia życia, ale całą drogę wieźli nas na sygnale. Miała bardzo niskie ciśnienie ale wysoki puls. Ja chyba do tej pory nie jestem w pełni ,swiadoma co się stało. W szpitalu zrobili jej EEG i tomografię i nie stwierdzili żadnych odchyleń więc podejrzewają, że to okres dojrzewania(tym bardziej, że własnie ma miesiączkę).
A ja po raz pierwszy miałam sen. Śniło mi się, że zmarł mój ojciec.
Makabra. A do tego zaczął boleć mnie brzuch. :-(
 
Do góry