reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

marzenka no właśnie ja od paru dni zauważyłam,że właśnie tak mi ciemnieją :szok: ale to chyb normalne :eek:
No i ja tak loookam tutaj a drugim okiem spidermana 3 oglądam :-D
 
reklama
Dziewczyny mam bolący problem i chciałam sie doradzić nie wiem czy Wy tez tak macie:-(mianowicie boli mnie kość łonowa ale to pikus najgorzej jest z pęcherzem hmmm mała gdzies tam zeszła mega nisko i ciągle w niego uderza mam wrazenie ze wypadnie mi przez cewke moczową:szok: martwie się czy powinna tak nisko być wiem wiem mam juz 2 dzieci ale nie pamiętam:-( tzn ból kośći łonowej juz miałam ale zeby dzidzia zeszla tak nisko to niebardzo.Cały dzien sie męcze a wizyte mam dopiero w czwartek.
 
margeritka ja się nie znam kurde ja ruchy małej i kopniaczki czujęzaraz pod pepkiem niżej już nie czuję,może włazło maleństwo tak nisko może nozka czy rączka tam pcha pewnie jest wszystko ok słonko ::*:*:*:*:*:* Jeśli masz wątpliwości może zadzwoń do lekarza swojego jeszcze tak późno nie jest
 
margeritka mi tak samo tam własnie daje kopniaki własnie nawet teraz intensywnie czuje , mysle ze to normalne jest nic sie nie martw

Gorzej jak by cie cos pikło albo bolało przy oddawaniu moczu to wtedy zaiwaniaj do lekarza i to szybko bo moze byc niebezpieczne
 
Margerita, ,moja mała teraz też jest tak nisko, pytałam lekarza, ale mówiła że tak może być. Czuje kopniaki dokładnie jak w pęcherz i czasem od razu muszę siku lecieć. A ruchy czuję tuż nad kością łonową aż p sam pępek, na ostatnim USG miała głowę na dole więc chyba rączkami mi po pęcherzu daje. Myślę, że nie ma sie czym martwić.

Z uczuciem pieczenia to nie wiem, ale mnie prawie bez przerwy boli cała pachwina, kość łonowa i wszystko dookoła.
 
margerita a moze to skurcze:szok:
nie chce Cie straszyc ani sie wymadrzac ale tak nisko cos w 1 ciazy czulam lekarka powiedziala ze to wlasnie skurcze, kazala lezec i chciala szew zalecic obylo sie bez
ok chyba zle doczytalam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć Brzucholki-nie zajrzałam do Was przez kilka dni i już mam 80 stron do nadrobienia.
Niestety, nie mam dzisiaj głowy do niczego-rano pogotowie zabrało moją córkę do szpitala,dopiero niedawno wróciłam ze Szczecina i jutro znowu jadę. Może będziecie tak dobre i napiszecie w skrócie co, gdzie, kiedy i u której...plisss:-(
 
Do góry