reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Jak wygooglujecie : książki, które trzeba przeczytać - to pojawia się b. dużo forum, gdzie ludzie sobie polecają. Wtedy można się zasugerować, np. ktoś poleca Maga i Światłość w sierpniu, no i jak mi się Mag b. podobał, to w sumie wiem, że ta druga książka też jest w podobnym klimacie. Polecam takie szukanie.
 
reklama
czesc dziewczyny, powodzenia na wizytach!!u mnie dalej bezobjawowa, tzn bez mdlosci. ale za to potrafie zjesc czekolade i zaraz po niej spagetti, heh.
wczoraj mialam egzamin na studiach, no i oblalam, bo sie w ogole nie moglam skoncentrowac. no nie bede calkowicie zwalac na ciaze, bo moglam sie pouczyc, hehe, ale z tym rozkojarzeniem to niestety prawda. coz, mam nadzieje, ze na poprawkowym lepiej pojdzie.
co do ksiazek to ostatnio czytalam "P.s kocham Cie". nawet moze byc. jak ktos widzial film, to niech sie nie sugeruje, bo ksiazka o wiele lepsza..pozdrawiam Was serdecznie :)
 
Dzięki Anulka, dziewczyny u mnie nie wyczuł powiększonej macicy :( polozna powiedziala,ze kazda ciaza jest inna. Wiec Robie sobie wolne od forum do nst. wizyty napisze co i jak, gdyz czytajac niektore rzeczy bardziej sie nakrecam i mam wieksze obawy, np. odnosnie tej powieksonej macicy. Wy macie, ja nie.Za to mam juz zalozona karte ciazy i na najblizszej wizycie dostane ksiazeczke :p
 
Dominika, zamiast sie nakręcać idź do innego lekarza. To, że dostalaś się do tego właściwie z dnia na dzień to też moze o czymś świadczyć... niestety. Tam gdzie kobiety nie chodzą można sie szybko dostać. Jeśli ni chodzą to głównie z jednej przyczyny.
Jak można oceniać nie badając? Ma rentgena w oczach? Teraz siedzisz nakręcona i się zamartwiasz a ja dam głowę ze i macicę masz powiększoną i z maleństwem też wszystko w porządku.
 
reklama
Dziob! Ja tez mam wizyte 29 listopada na 17:50... a Ty na ktora...? Tez pewnie nie bedzie mozna sie doczekac!!!
Patrycja, trzymam kciuki mocno!
pa!
 
Do góry