reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witajcie Mamuśki...
Dawno mnie nie było, bo jednak okazało się, że pojechałam do Tomka...
Dziś miałam męczący dzień... Byłam oddać krew, robić grupę krwi (pomimo tego, że już ją mam wyrobioną) i oddawałam mocz...
Cholerka tak mnie pokuli, ze szok :( zaczęły pękać mi żyły... Ręce mam całe w siniakach :(
Słuchajcie... mam do Was jedno pytanie co to są za badania na tą BETĘ? Bo mi nic takiego nie kazali robić...
i jeszcze jedno... tam gdzie chodzę do lekarza to jest gorszy sprzęt i jak poszłam pierwszy raz to nie powiedział mi nic o serduszku ale na usg jest fasolka a w niej malutka kropeczka, czy to możliwe, że jest to serduszko?
ten sprzęt nawet nie ma głośników, więc nie prędko usłyszę bijące serduszko swojego okruszka ;(
Ale cieszę się, że robi się LIPCÓWECZEK coraz więcej. Oby tak dalej :* Buziole :*
 
reklama
Dziewczyny mialyscie w 6 tygodniu silne bole kregoslupa w czesci krzyzowej ? Nie moge wytrzymac jeszcze troche to zadzwonie na pogotowie ... strasznie boli !!!!!!!
 
Samosia, my jesteśmy w podobnym momencie ciąży, no i ja też od dwóch dni to mam duuużo więcej energii. Nawet dziś pierogi ruskie wyprodukowałam :) Trzymam kciuki za jutro!

Veronique, ja nie, ale któraś z dziewczyn skarżyła się na bóle kręgosłupa. Ale jak aż tak Cię boli to może warto to skonsultować,
 
To mój kolejny dzień pełny mdłości i spotkać z panem K. Aż boję się cokolwiek zjeść bo od razu mi nie dobrze. Mam nadzieję że to nie wpłynie na rozwój fasolki.

Jutro na 8 mam wizytę, wcześniej bardzo się bałam ale dzisiaj jakoś czuje się spokojniesza. Dziwne ale M. jest tak pewny że wszytsko musi być ok, że zaczynam mu wierzyć.

Mnie brzuch przestał boleć już ponad tydzień temu, teraz wogle już go nie czuje.
 
Co jakis czas boli jak chodze .. stoje dluzej ... i boli wlasnie w czesci krzyzowej razem z brzuchem dzwonie do ginki ale nie odbiera.
Boje sie strasznie :( lapie mnie bol jak sie poloze mija ... nie wiem nerki ? Czy cos nie mam pojecia a moze sie macica rozszerza :| :(
 
Veronique, to Ty przede wszystkim leż i odpoczywaj. Skoro wtedy się lepiej czujesz, to już nie nadwyrężaj kręgosłupa. Jak macica się rozszerza to mogą pojawiać się takie bóle jak na początku okresu, czyli właśnie podbrzusze, promieniować może na plecy i nogi. Ale to tylko teoria, myślę, że skoro to jest aż tak mocny ból, to próbuj dalej dzwonić albo może jakas pomoc doraźna: pogotowie?.. Ale najważniejsze to leż.
 
Ja też jestem zdania żebyś leżała!!!!! mnie też bolał przez pewien okres kręgosłup, ale myśle ze przez to ze przestałam ćwiczyć.... a miałam 5 g w tyg ruchu non stop plus szkoła. Także leż i odpoczywaj!!!!!
Wisienka a gdzie zdj usg no dawaj!!!!!!! bo jajo zniosę!!
 
Witajcie dziewczynki, w końcu mam okazję do Was napisać. Doleciałam do Polski i w niedziele myślałam że po moim bejbe bo dostałam strasznego krwawienia, chyba po tej męczącej podróży. W poniedziałek poszłam do gina i okazało się że ciąża się utrzymała. W ten dzień zrobiłam betę i wyszła11783 a dzisiaj (48h pózniej) 16438,moje krwawienia ustały ale nadal mam brudzenia i zastanawiam sie czy ten przyrost jest ok?? Dużo nastukałyście postów i pewnie was nie nadrobie, mam nadzieję że lipcówki trzymaja się nadal mocno i skład się powiększa, pozdrawiam was wszystkie bardzo mocno, jutro pędzę na badania krwi a w poniedziałek na usg i może zobaczę serduszko
 
reklama
Do góry