reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Anulka ja tez mam megaśnego lenia!!!!!!!!! ale zbieram się w sobie bo musze dopilnowac przeprowadzki:-D przynajmniej szybko czas mi leci!!

Oszqrde ja miałam tak rano, strasznie mnie mdliło, ale jak nie jadłam nic to było jeszcze gorzej więc wmusiłam w siebie bułeczkę małą i było ok, teraz znowu się zaczyna!!!!!
 
reklama
Ja sie tak stresuje 1 grudnia mam wizyte ... u ginka ... USG ... mam nadzieje ze uslysze serduszeczko bazyliszka naszego kochanego ... Chcialam sie Was dziewczyny zapytac bo dostalam duphaston ... i opakowanie starczy mi jeszczen a 14 dni ... i co dalej ? Mam tak nagle przerwac? Jak Wy mialyscie? i w ogole nie wiem dlaczego dostalam ten duphaston :/ moze dlatego ze mialam dosc silne bole brzucha jak na miesiaczke ... nie mam pojecia ale ... ginka mi mowi ze zapobiegawczo :| a ja nienawdzie tego okreslenia ... bo tutaj nie ma co eksperymentowac... co Wy myslicie ?
 
No ja też zawsze miałam tylko rano i w południe zwykle już było cacy, pilnowałam się, żeby w brzuchu nie było pusto. A dziś to już nie wiem. Zjadłam talerz pysznej zupki, a mdli i mdli i to o tej porze!

Wiesz mi ginka powiedziala ze jak juz tak hardckorowo mdli to mozna kupic w aptece mammarin jest bardzo bezpieczny ma imbir i witamine b6
 
Jak mi miało braknąć duphastonu, to liczyłam do kiedy starczy i zamiast 3 dziennie, to pod koniec jadłam 2. Ja też miałam zapobiegawczo, bo jestem po poronieniu, a w tej ciąży miałam niewielkie plamienie, ale teraz odstawiamy, w razie czego mam receptę.

Aleja nie mialam plamienia ani dzieki bogu nie poronilam wczesniej to moja pierwsza ciaza nigdy przedtem nie bralam hormonow ... mialam tylko mocne bole brzucha ... nawet moge okreslic je mocnymi bolami
 
Bylismy w banku i obleciec Castoramę, alez piękne świąteczne ozdoby. Kupiłabym ale przed przeprowadzką nie ma sensu bo potem tylko kolejne rzeczy do przewożenia.
Patrycja na pewno zobaczysz serduszko. Zaciskam za ciebie&&&&&&&&&&
Oszqrde hehe mnie mdli bez względu na porę dnia i nocy. Dziś miałam Pana K w objęciach o 2 w nocy i 6 rano. Potem juz tylko szarpało. Ciągle jednak mnie mdli. Chociaż muszę powiedzieć, ze znacznie mniej niz 2 tygodnie temu. Liczę na to, ze jeszcze tydzień dwa i będzie tylko rano.
 
Veronique myślę, że dostałaś lek ze względu na silne bóle brzucha, niczego nie można bagatelizować. Jak lekarz zalecił to wie co robi:-) one nie zaszkodzą a mogą pomóc:-)

Wisieńka dziękuję za &&& o 18:20 mam wizytę a usiedzić na miejscu nie potrafię!!!!!!!!!! czy Wy też tak macie przez wizytami?? czy tylko ta pierwsza jest najgorsza? ja to w świątecznych ozdobach jestem zakochana!! najchętniej to wykupiłabym wszystko czym da się mieszkanie ozdobić ale jak tu mieszkać później w takiej choince hehe
 
Hej...
która z Was ma wizytę na 29.11 ja też się zaczynam martwić.. bardziej pewnie problemem z komunikacją... Żab ma ze mną jechać żeby pomóc nam na tym etapie... Muszę chyba zacząć mocno podchodzić do języka... Ale ten pi.. leń co dzień dopada:dry:
Mam zachciankę na jakąś książkę... Taką wyciskającą łzy romantyczną. Ale nie jestem na czasie może któraś z Was podrzuci mi jakiś świetny tytuł:-) Była bym wdzięczna.

Witam nowe mamusię i gratuluję tym co uspokoiły się już po wizytach i serduszkach.

Ps. U mnie śnieg już któryś dzień leży ale nie chce mi się wychodzić z domu;-)
 
Dziób u mnie śnieg też sypie ale od dzisiaj dopiero, tylko, że to taki bardziej deszczowy który zaraz topnieje.
Co do książki to też bym jakąś przeczytała:-) dziewczyny podawajcie tytuły:-D

Oszqrde ja tez się nie moge doczekać mojej wizyty!! jeszcze 3h!!!!!!!!!!! stres, stres i jeszcze raz stres!!!!!!!
 
Ja tez spałam przed wizyta a potem jeszcze miałam z Mackiem lekarza i czas umknął. Ale moja wizyta trwała z 40 minut i Pol na korytarzu prawie wyszedł z siebie.
Mi w końcu zachciało się jesć. Barszczu czerwonego. Miałam w domu dwie butelki koncentratu i zrobiłam taki na szybko bo za chwilę mi się odechce i znowu nic nie zjem.
OOOOOO u mnie tez pada.
 
reklama
Patrycja, 3mam kciuki za wizytę, też zawsze się stresuje, ale to normalne, pewnie zresztą tak już będzie przed każdą następną wizytą.

Dziób i Patrycja - co do książki, to nie zawsze to samo się podoba, ale ja polecam gorąco:
Biały tygrys - autor Adiga - dla mnie bomba. Opowieść (czyta się mega szybko) o życiu pewnego indusa (od małego chłopca ze slamsów, po ... no nie będę zdradzać. Jak lubicie trochę orientu i przenieść się w inny świat, to polecam baaardzo.

A teraz czytam Światłość w sierpniu Faulknera, no zupełnie inny klimat, Stany na początku XXw, jest miłość, przygoda, tajemnica...I napisana jest fantastyczntm językiem zresztą on m.in. za tę książkę dostał Nobla, z tego co pamiętam. No ale jeszcze nie dojechałam do końca.
 
Do góry