reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
oszqrde - gratuluje serduszka :-):-):-)


Co do wyprawki to moja (ukochana zreszta :crazy:) teściowa zbiera dla naszego bejbika ubranka, buciki itd już chyba od roku, a dwa miesiące temu wzięliśmy ślub, o dzidzie staraliśmy się od ślubu... Oczywiście nie przyjęłam jeszcze tych ubranek bo jakoś mi było dziwnie.

Veronique86 mi nic gieniu nie mówił, że seks niewskazany. My jak to któraś ładnie nazwała wykorzystujemy uroki bezpiecznego seksu.

Wisieńka
kolejne serduszko w lipcowym gronie :-D:-D gratulacje

Dominika trzymam kciuki za jutrzejsza wizytę. Ja mam wizyte i usg w czwartek. Idziemy razem z meżem obejrzeć nasze cudo :-D:-D:-D:-D
https://www.babyboom.pl/forum/members/veronique1986-84639.html
 
Cześć dziewczyny chciałabym do was dołączyć.
Jestem w ciąży dzisiaj na wizycie widziałam pięknie bijące serduszko i jestem przeszczęśliwa.









Moje aniołki:
Olek 10.11.2008
[*]

Mikołaj 23.03.2009
[*]

Michał 04.11.2009
[*]

Ada 04.05.2010
[*]

 
Wisienko cudownie :):) musialo byc dobrze :) wiem jaki to byl strach kochana:*niech malenstwo rosnie :)

Kasiawd gratki rowniez dla ciebie :)

wstawiajcie zdjecia malenstw na watek:)
 
Wisienko, super serducho, a jaki juz fasolek duzy!!
No, zeby teraz co chwile sie tak pieknie te nowe serduszka pojawialy tutaj!
Mnie mdli ale rownoczesnie jestem wciaz glodna.....tez tak macie? I spie jak susel!
Spie, jem i robie dlugie spacery. Na razie tylko tyle. Co do seksu, w poniedzialek zalezy co mi lekarz powie i wtedy zobaczymy...
Moj Biedak Ktory Mnie Cierpliwie Znosi jakos ta abstynencje to akurat niezbyt znosi...no ale jeszcze kilka dni zaledwie!

I jeszcze jedno - czy jest tutaj wsrod nas jakas ciezarowka-wegetarianka...? Tak z ciekawosci...

Dobraaaanoc!
 
Wisienka!!!!!!! super cieszę się bardzo z twojego szczęścia a ja tak czekałam i czekałam i się w film mój wciągnełam ostatni odc 2 serio Usta usta.... i pod prysznic i siadam a tu takie wiesci. Usg zdjęcie wrzuć bo aż juz nie mogę wytrzymać jak takie małe cudo wygląda!!!! ja jeszcze 1,5 tyg jak ja wytrzymam..... Cieszę się i jeszcze raz gratulacje!!!
 
reklama
Do góry