reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

u mnie sex odpada Narazie bo zagrozona jest ale jak to Gin ujął to jak już nas przypili to bardzo ale to bardzo delikatnie :-) ale mi smalcem smaka zrobiłyście ją jem sałatke owocowa, która się pisze ?
 
reklama
Veronique, w sumie to jestem ci wdzięczna... wieczorem bo wieczorem ale ruszyły mi mdłości...
Co do "dzwinego smaku" to chodzi mi po głowie pewna odpowiedź ale obawiam się że przegnę ... wiec chyba zachowam ją dla siebie ;)

zuzu - ja czekam az dziecka spac pójda i rzucę sie na granaty (standartowo juz ;) )
 
Hej dziewczyny,
Witam nowe mamy :) jest nas teraz niezła ekipa :)
Dziś stwierdziłam, że już chyba wszystkie pierwsze objawy mam za sobą, bo świetnie się czuję, mdłości praktycznie nie miałam, (tylko troszkę w 6,7 tyg), ale już są za mną (teraz wg OM jestem w 8mym), wstaję radośnie (nawet dziś do dentysty:), wieczorem też nie najgorzej. Nawet dziś po pracy wracałam pieszo jakieś pół godz, poszłam na zakupy i jak wróciłam nie musiałam odpoczywać, tylko od razu wzięłam się za robienie sałatki. Bajka!
Jedynie tez brzuch, masakra, mam wręcz wrażenie, że widać, że jestem w ciąży! Spodnie noszę jak prezes po 50tce - pod brzuchem :)
Veronique, też mam więcej śluzu, ale to normalne podobno.
A co do seksu, to jest ok ;) Nie słyszałam, żeby to było niebezpoieczne, gdyby tak było, to myślę, że wszyscy trąbiliby o tym, a raczej jest odwrotnie. Myślę, że w pierwszym trym kobiety są po prostu raczej na innej planecie fizyczno-mentalnej, i stąd te rozjazdy :)
 
Veronique, w sumie to jestem ci wdzięczna... wieczorem bo wieczorem ale ruszyły mi mdłości...
Co do "dzwinego smaku" to chodzi mi po głowie pewna odpowiedź ale obawiam się że przegnę ... wiec chyba zachowam ją dla siebie ;)

zuzu - ja czekam az dziecka spac pójda i rzucę sie na granaty (standartowo juz ;) )
Odpowiedz odpowiedz co chodzi Tobie po glowie DAWAJ DAWAJ !!!
 
Hej dziewczyny,
Witam nowe mamy :) jest nas teraz niezła ekipa :)
Dziś stwierdziłam, że już chyba wszystkie pierwsze objawy mam za sobą, bo świetnie się czuję, mdłości praktycznie nie miałam, (tylko troszkę w 6,7 tyg), ale już są za mną (teraz wg OM jestem w 8mym), wstaję radośnie (nawet dziś do dentysty:), wieczorem też nie najgorzej. Nawet dziś po pracy wracałam pieszo jakieś pół godz, poszłam na zakupy i jak wróciłam nie musiałam odpoczywać, tylko od razu wzięłam się za robienie sałatki. Bajka!
Jedynie tez brzuch, masakra, mam wręcz wrażenie, że widać, że jestem w ciąży! Spodnie noszę jak prezes po 50tce - pod brzuchem :)
Veronique, też mam więcej śluzu, ale to normalne podobno.
A co do seksu, to jest ok ;) Nie słyszałam, żeby to było niebezpoieczne, gdyby tak było, to myślę, że wszyscy trąbiliby o tym, a raczej jest odwrotnie. Myślę, że w pierwszym trym kobiety są po prostu raczej na innej planecie fizyczno-mentalnej, i stąd te rozjazdy :)
No dokladnie ja to teraz taka Anielica sie zrobilam hahaha
A moj Pawel gdzie te demoniczne spojrzenia Wrrrrr brakuje mi tego ... a szczerze to mi nawet w glowie :| nie swita by cokolwiek robic :|
Corin mnie pomaga zimny tymbark jablko mieta ale lodowaty... a w makabrycznych momentach jest taki lek lekarz powiedzial ze moge go wziac jak naprawde zoladek mi lata wta i wewta mammarin witamina b6 i imbir pomaga praktycznie od razu i jest bezpieczny
 
Ślimakowa -Matka Polka na medal :-) Dzisiaj zdobywasz medal Super Ciężarówki:-)
Właśnie moje dziecko wróciło ze szkolnej dyskotek, po dwóch godzinach wróciła bez ...głosu . Prawie nie może mówić bo było karaoke :-) Cicha nastolatka - spełnienie marzeń - o ile do jutra jej przejdzie
 
Ostatnia edycja:
A jak sie je te granaty? kiedyś oglądałam nigelle ta co gotuje i ona coś wystukiwała to to? ostatnio bylam w carrefour i nie było takich owoców chyba jutro do tesco się wybiorę :-) A Veroniq kotek sliczny aż mnie Urzekł :-)
 
reklama
Mailuj, raczej beczkowóz, albo betoniarka a nie ciężarówka, patrząc na mój brzuchobalooooon :)
A Wisieńka poszła na 18tą.
Veronique, czy Ty też jesteś z Toronto? tego naszego kujawsko-pomorskiego?

Wpadła mi do głowy myśl dnia:
Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus, chyba że są w ciąży wtedy są z planety Melmac :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry