reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witam!

Chciałam się przedstawić - mam na imię Paulina i właśnie dzisiaj dowiedziałam się że jestem w ciąży z drugim dzieckiem. Na chwilę obecną termin wyliczyłam sobie na 26 lipca ale u lekarza jeszcze nie byłam więc termin do zmiany.
Heh przyznaje że jestem jeszcze troszkę oszołomiona... ale bardzo szczęśliwa bo moja Maja będzie miała rodzeństwo.
Pozdrawiam Was wszystkie.
Witam serdecznie i Gratuluje!!!!:-)
 
reklama
Witam!

Chciałam się przedstawić - mam na imię Paulina i właśnie dzisiaj dowiedziałam się że jestem w ciąży z drugim dzieckiem. Na chwilę obecną termin wyliczyłam sobie na 26 lipca ale u lekarza jeszcze nie byłam więc termin do zmiany.
Heh przyznaje że jestem jeszcze troszkę oszołomiona... ale bardzo szczęśliwa bo moja Maja będzie miała rodzeństwo.
Pozdrawiam Was wszystkie.
Gratuluje Paulino !!! Cieszę sie razem z Tobą :) SUPER WIADOMOŚĆ !!!!
 
Gratuluję Paulina i fajnie że do nas dołączyłaś :) Tez mam termin na 26.07 :)

U nas z seksem jakos nie wychodzi... Wieczorem odpadam równo z dziećmi właściwie, a rano przed 6 juz jestem na nogach... Po mału mąż zaczyna burczeć ze czegoś mu brak ;) a ja oprócz w/w powodow mam jakąś obawę w sobie. W poprzednich ciążach korzystaliśmy z bezpiecznego seksu (jak ujęła to mailuj), a teraz jakoś nam nie wychodzi.

Ciekawe kiedy Wisienka wróci...
 
Ostatnia edycja:
Veronique mi gin powiedział, ze nie ma przeciwkazań, więc korzystamy z bezpiecznego seksu :-) W końcu nie mogę ciągle gotować no i ruch w ciązy wskazany :-)

Buahahahahaha....:-D:-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2: Trochę ruchu na pewno nie zaszkodzi.....:-p Ja czuje się na tyle dobrze, że i na seksik sobie pozwalamy.

Ja za to robiłam dziecku frytki - ale mi dore wyszły! Mniam!! :-);-)

pwa83 - witaj! Dzidziolek niespodzianka? Tak jak u mnie ;-):tak: I też mam córeczkę Maję :tak: Ile ma lat?
 
Kobietki a chcialam zmienić temat ... apropo SEKSU jak to u Was teraz jest bo moja ginkapowiedziala ze w tak wczesnym okresie nie jest wskazane bo moga sie nasilic bole brzucha jest jestem abstynentka .. no i niestety moj Ptys poki co tez


Veronique coś jest z tymi nasilonymi bólami brzucha, po południu po kikludniowej abstynecji uległam prośbom mojego przyszłego tatuśka i niestety teraz brzuch na dole mnie boli... Czy któraś z Was bierze no-spę? Szczerze mówiąć tyle się naczytałam dobrego i złego o nospie, że w końcu nie wiem czy mogę czy nie...?
 
Veronique coś jest z tymi nasilonymi bólami brzucha, po południu po kikludniowej abstynecji uległam prośbom mojego przyszłego tatuśka i niestety teraz brzuch na dole mnie boli... Czy któraś z Was bierze no-spę? Szczerze mówiąć tyle się naczytałam dobrego i złego o nospie, że w końcu nie wiem czy mogę czy nie...?
Spokojnie mozesz brac mi ginka powiedziala ze nospa to taka mala przyjaciolka w bolach w ciazy i mozesz wziac ... to na pewno nie zaszkodzi maluszkowi . Ja mialam takie bole brzuszka na pocztatku ze myslalam ze zaraz miesiaczke sdostane i ginka przepisala mi duphaston :/
 
Bo wiecie co ... :/ ja musze sie wam Przyznac ze mam bardzo duża ilośc sluzu :| ale to podobno normalne :| iii probowwalismy z Moim Pawlem cosik tam ale ten sluz przepraszam sie teraz wstydze bardzo ale ma dziwny SMAK .. a moj P. juz mruczy ze sie nic nie dzieje i w ogole .. widac ze mu brakuje "baraszkowania " .. a ja szczerze to cos ochoty nie mam bo czesto mi niedobrze
 
reklama
Ja żadnego śluzu nie mam, a jeżeli chodzi o baraszkowanie to też nie mam ochoty... może trafniej boję się o dzidziusia, mój gin też mnie przestrzegał przed seksem w pierwszych 3 mies.


 
Do góry