reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Zachwala bo zaprasza do Koszalina. Zaczęłam gotowac z nudów. Nie umiem się przestawić, jeszcze 2 tygodnie temu pracowałam na dwóch etatach, z tego jeden jako dziennikarka czyli 24/h, a teraz siedzę ciągle w domu. Nic to założe bar dla potrzebujących :-)
 
Zachwala bo zaprasza do Koszalina. Zaczęłam gotowac z nudów. Nie umiem się przestawić, jeszcze 2 tygodnie temu pracowałam na dwóch etatach, z tego jeden jako dziennikarka czyli 24/h, a teraz siedzę ciągle w domu. Nic to założe bar dla potrzebujących :-)

O tak... informuj nas o swoich ... nowinkach kulinarnych :) ale ten smalec kurde skad ja teraz wezme :/ ja moge poczestowac twarozkiem ze szczypiorkiem i smietanka :)
 
mailuj troszke za daleko mieszkasz ale gdyby było bliżej juz bym się smalcem zajadała:-D
Ja dziś piekłam faszerowane papryczki z mięsem mielonym,pieczarkami,natką pietruszki plus przyprawy... zostało troszke farszu więc dorobiłam jeszcze klopsiki w sosie pomidorowym...a to co sobie dziś podjadłam to poezja:szok:
 
mailuj troszke za daleko mieszkasz ale gdyby było bliżej juz bym się smalcem zajadała:-D
Ja dziś piekłam faszerowane papryczki z mięsem mielonym,pieczarkami,natką pietruszki plus przyprawy... zostało troszke farszu więc dorobiłam jeszcze klopsiki w sosie pomidorowym...a to co sobie dziś podjadłam to poezja:szok:

A co tam nie zaluj sobie ...za mna jeszcze kapusniak chodzi ...
 
Kobietki a chcialam zmienić temat ... apropo SEKSU jak to u Was teraz jest bo moja ginkapowiedziala ze w tak wczesnym okresie nie jest wskazane bo moga sie nasilic bole brzucha jest jestem abstynentka .. no i niestety moj Ptys poki co tez
 
Kapuśniak..bigos..śledzie ..ogórki kiszone i reszta kwaśnych potraw moze dla mnie narazie nie istniec na samą myśl dostaje gęsiej skórki:eek:owoców też nie mogę..hmmm zupy bym jadła typu grochówka,krupnik itd.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam!

Chciałam się przedstawić - mam na imię Paulina i właśnie dzisiaj dowiedziałam się że jestem w ciąży z drugim dzieckiem. Na chwilę obecną termin wyliczyłam sobie na 26 lipca ale u lekarza jeszcze nie byłam więc termin do zmiany.
Heh przyznaje że jestem jeszcze troszkę oszołomiona... ale bardzo szczęśliwa bo moja Maja będzie miała rodzeństwo.
Pozdrawiam Was wszystkie.
 
Do góry