reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Cześć Dziewczyny :-)
Ja to Wam zazdroszczę tych objawów ( uznacie mnie za głupka - wiem ;-) ). U mnie objawów brak. Ale jakoś tak mi dobrze i spokojnie. Czekam na 30 bo mam usg i będe widzieć serduszko. Ja z moim M. w pierwszej i drugiej ciąży wszystkie wizyty u gina zaliczaliśmy razem, on był razem ze mną wgabinecie. Myślę, że łączy to ojca z dzieckiem.
Margareta my jesteśmy od tego byś miała na kim fochować :-) Z przyjemnością przyjmę to na klatę i na pewno się przejmę :-)
Witam wszystkie, których jeszcze nie przywitałam.
Jakby co to ugotowałam kapuśniaku jak dla wojska - serdecznie zapraszam do Koszalina
 
reklama
Pisalam wam, że zamowiłam sobie spodnie ciażowe? Dzis przyszły. Wzielam specjalnie rozmiar wieksze (bo przecież na bank przytyje), założyłam je i prawie sie posikałam ze smiechu, bo panel na brzuch moge spokojnie naciągnąć prawie pod szyję... Chyba ich jeszcze długo nie bedę nosić :D
 
No i wiedziałam ze napiszecie wypracowania. Zanim odpisałam z 15 min czytałam. Ja juz zjadłam obiadek, pranie sie kończy, i oczy mi się zamykaja. Co do mdłości jakoś mi ustąpiły az się boje. Znaczy są ale lekkie i na zapachy..... no ja to czekam do 6.12. oby szybko czas minął........ śmiałam sie z waszych "wpadek" heheh dobre.... ja to zapominam jak sie moje dzieci nazywają, czasami przekrecam wyrazy az sie dzieci śmiały... ale cóż.... sama sie śmieje z nimi.... bo co innego mam zrobić... Wisienka no czekamy czekamy ja się bede cieszysz waszymi usg zanim dotrwam do swojego... jutro już środa.. dobrze ze chodzę do pracy to mi czas szybciej mija... oo właśnie pralka piszczy ale jestem twarda i nie idę poźniej wywieszę.... Corin no to bedziesz miałą na zapas spodnie heheh mnie tez cisnął moje i chodze w dłuzszych bluzkach i w rozpiętych guziczkach i tylko suwak trzyma... ciekawe kiedy spadną. Dobrze ze w pracy myk w dresik i luz..... nic nie ciśnie...
 
Oszqrde gratki dla ciebie i malenstwa:)

no mi jeszcze dwie paru spodni zostaly choc juz chyba niedlugo 2gie schowam gleboko:) a niedawno kupiowalam hehe no coz trzeba zakupic specjalne:) ja narazie nie zapeszam i nie upuje w ostatecznosci ja juz naprawde beda za male to kupie dopiero...
 
Qrszde gratuluję i 3mam kciuki za spokojne 9mcy, na pewno to nie zapomniane przezycie:)
Wisienka czekamy na wiadomości ;)
Jutro rano mam 1 wizyte u gina i jutro bedzie 5tc ;) troche sie martwie, ze cos bedzie nie tak :( chcialabym zeby z naszym groszkiem bylo wszystko w porzadku ;) chyba powoli swiruje.
 
Qrszde gratuluję i 3mam kciuki za spokojne 9mcy, na pewno to nie zapomniane przezycie:)
Wisienka czekamy na wiadomości ;)
Jutro rano mam 1 wizyte u gina i jutro bedzie 5tc ;) troche sie martwie, ze cos bedzie nie tak :( chcialabym zeby z naszym groszkiem bylo wszystko w porzadku ;) chyba powoli swiruje.
Aco ma być nie tak wszystko musi być wporzadku .
Ja tak panikuje ale obiecalam sobie ze nie bede bo to szkodzi malenstwu taki dodatkowy i niepotrzebny stres ktory sama sobie wkrecam .
Jak boli to ma bolec jesli bolibardziej ide do lekarza... jesli wymiotuje mam wymiotowac ... jesli jestem spiaca spie ... jesli zakreci mi sie w glowie tak ma byc ... wazne zeby dbac o siebie i zeby nic mi sie nie stalo . Pamietajmy tak jak my dbamy o siebie to jest najwazniejsze by za duzo nieee wymyslac ...
A co do kupowania rzeczy to... mnie moja mama i tesciowa mowi ze na to przyjdzie czas...
 
Tak, święta racja, pod warunkiem ze mieścisz się w swoje ciuchy :)

No no jaks ie zaczyna brzusio to mozna pomyslec o wiekszych ubrankach .
Ale ja od siostry mojego mezczyzny ( mialam dostac kolyske ) pamietam ze to byl 3 tydzien ... :) nie przyjelam jej ... I wiecie co sama nie wiem dlaczego powiedzialam ... ze jeszcze bedzie czas , nikt sie nie obrazil :) moze takie moje gadanie to zabobony ale ... juz taka jestem ,,,
 
reklama
Do góry