reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

tak z OM to 8,07,2011 a wedlug usg 25,07,2011 bede miec prezencik imieninowy... ale mowil ze wszystko moze sie zmienic i 10 tc stwierdzimy wszystko co i jak w zwiazku z porodem:) wizyte mam na 23 grudnia:)
 
reklama
Anulka ogromne gratulacje!!! Ależ Ci zazdroszczę, też chciałabym już zobaczyć bijące serduszko.
Ja też dzisiaj byłam u gina. Zrobił mi USG i niby coś tam było widać, ale powiedział, że mam przyjść z 2 tygodnie i wtedy już powinno bić serduszko - wtedy też potwierdzi ciąże. Poza tym strasznie się wkurzyłam, bo w zeszły wtorek zrobiłam sobie betę z krwi i do dziś nie ma wyników. Co dzień mnie zwodzą, że jutro już na pewno będą, a miałam nadzieję, ze będę mogła pokazać ginowi.Jutro idę jeszcze raz, ale już do innego laboratorium - wyniki będą w 24h.
 
to tak jak ja tez polecialam i bylo za wczesnie i 2 tyg czekalam do dzis dziewczyny nie ma co sie spieszyc musimy dac czas maluszkowi sie pokazac:):):) po co latac kase wydawac jak i tak nei zobaczymy nic mnie wizyta kosztuje 100 wiec w tym miesiacu poszlo 200 leki mam te same lutke magnez ..


a wlasnie pytalam o witaminy to mi powiedzial ze do 12 tc brac najlepiej kwas foliowy tylko a po 12 mozna jakies witaminki wzamian...a tygodnie mowi sie skonczone to jesli mam 7t3d to jestem w 7 nie w 8 pytalam go z ciekawosci:)

Maz zamierza mi sie opic:/

zuzu a malenstwo jak okreslil z usg na 5tc to tak jak pokazuje suwaczek u mnie na samej gorze pasuje do tego...

A i jestem zywym przykladem ze mdlosci nie musza wystepowac:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No to super!!! cieszę się. Czyli jak ja pojadę na usg to bede od om 10tc a tak to 8 no ciekawe co zobacze na usg aż juz sama nie mogę sie doczekać po twojej wizycie .... fajnie!!!! gratuluje jeszcze raz!
 
Anulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! Gratulacje. Jest serduszko , wspaniale. Mąż niech się opije a ty ciesz się kochana, ciesz. Alez się cieszę. Wspaniale. A jakies badania masz zrobić? I powiedz jak to z Twoimi suwaczkami, ze mają rózne tygodnie?

Ja jutro idę i też się juz denerwuję. Trzymajcie kciuki

zuzu i u ciebie też taka róznica?? Na suwaczkach? W którym jestes teraz tygodniu.
Anulka to z tymi tygodniami liczy się tak jak myślałam.
 
Ostatnia edycja:
Ja tez ci gratuluje Anulka, widzialas juz swoje malenstwo.super!!!pozdrowienia!!
ja tez juz bym chciala zobaczyc swoje, ale u mnie to jeszcze potrwa.....moja fasolinka jest na naszym forum chyba najmlodsza...:)
 
Gratulacje! fajnie, że maluszka zobaczyłaś i wszystko ok :) w pierwszej ciąży mdłości nie doświadczyłam, a i teraz zero jakichkolwiek objawów.
 
no u mnie wg OM to 8 tydz a wg badania dna macicy gin okreslił na 6 ale owu tak jak myslalam 19-20 paźdz była tak mówil... wiec moze ja juz nic nie kumam co mówił zobaczymy na usg bo juz bede wariowac pomału
 
Anulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! Gratulacje. Jest serduszko , wspaniale. Mąż niech się opije a ty ciesz się kochana, ciesz. Alez się cieszę. Wspaniale. A jakies badania masz zrobić? I powiedz jak to z Twoimi suwaczkami, ze mają rózne tygodnie?

Ja jutro idę i też się juz denerwuję. Trzymajcie kciuki

zuzu i u ciebie też taka róznica?? Na suwaczkach? W którym jestes teraz tygodniu.
Anulka to z tymi tygodniami liczy się tak jak myślałam.

Badania :
morfologia
mocz
glukoza grupa krwi
elektrolity
tsh,ft3,ft4
toksoplazmoze
ph pochwy lub wymaz bakteriologiczny

A te tygodnie to moim zdaniem jest ok bo 7 tc od OM a 5 na usg no bo przeciez dwa tyg jest domniemanej ciazy przed poczeciem tak sobie to tlumacze...

no ja owu mialam 17.10 tak jak myslalam i by sie zgadzalo:) z usg wiec czyba mam dobrze wyliczone na suwaczku...czekamy miesiac i wszystko sie okaze...teraz mysle aby wszystko bylo dobrze a do porodu to jeszcze czas:):)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Anulka ogromne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bardzo się cieszę, że wszystko jest dobrze i że serduszko już widziałaś:-) wspaniale:-) to napewno niewiarygodne uczucie:-) Gratulacje jeszcze raz!!!!!!!!!!!!!! a mąż był z Tobą w środku? bo mój chce być obecny przy USG ale nie wiem czy się nie będzie krępował jak zobaczy, że to dopochwowo, ja mu mówiłam ale jednak mam obawy:-)

Ja mam wizytę w środę o 18:20 strasznie się denerwuje bo tak bardzo chciałabym zobaczyć serduszko a coraz częściej mam mieszane uczucia:-( żeby tylko było wszystko dobrze!!!!
 
Do góry