reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witam z rańca :happy:

Anulka - bardzo się ciesze, że wszystko w porządku. :-) Zobacz jak wszystkie czekałyśmy na Twoja relację ;-)

Wisieńka - dziś Twoja kolej? && zaciśnięte

Zaspałam dziś do pracy....A do tego leń mnie ogarnął...............:eek:
 
reklama
Hej dziewczynki :) dziekuje za te wszystkie slowa:)kochane jestescie:*

Paulinko tak zalozyl mi karte ciazy od razu:)mam skierowanie na badania i 23 grudnia kolejna wizyta:)

No dzis spospalam dluzej ale budzilam sie w nocy...maz sie opil sajgon w mieszkaniu hehe bedzie sprzatal:)

Margeritko ja z takim pytankiem jakiej wielkosci jest twoja dzidzi??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
czyli jak moja ma 4 mm na 5tc to wszystko w porzadku??:)

Jeszcze raz dziekuje za gratki :)

Wisienko dzis za ciebie &&&&&& zacisniete:) bedziemy czekac na wiadomosc:)
 
Anulka!!!! Super, bardzo sie ciesze ze serduszko bije!!
Wisienka, trzymam kciuki za dzis!
Witajcie nowe fasolinki!
Ja mam wizyte 29 grudnia, czyli za 6 dni...
Trzymajcie sie dzielnie, i niekoniecznie pana K :-)
 
reklama
Laseczki a jak ja mam na 23 to badania moge zrobic na poczatku grudnia prawda?? bo na wizyte mam jechac z wynikami...

Pare dni przed wizytą zrób żeby winiki były swieże bynajmniej ja tak robie....ja narazie nic mam nie robić zero badań lekarz chce mnie zobaczyć 2 grudnia czy aby wszystko w porządku i wtedy dopiero mi da....
 
Do góry