reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Anulka &&&&&&&& będzie dobrze
Witam się wieczornie. O 17 się skończyło szkolenie..... padam od rana... dobrze ze mąż mi obiadek dowiózł heheh i przed chwilką zjadłam drugi ale cos mi sie niedobrze zrobiło, kreci mi się w głowie.... i spac się chce strasznie.... Ja to odliczam do 6 grudnia mam nadzieje ze szybko minie.... moj mąż chodzi i coś bym zjadł heeh on je chyba za mnie ma taki apetyt syndrom ciąży się śmieje do niego. Wasi też tak mają??
 
reklama
Wrocilam jestem szczesliwa widzialam dzidziusia i jego bijace serduszko :):):)malenstwo ma 4 mm z usg wynika ze to 5tc :):):):):)


jestem przeszczesliwa :-):-):-):-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
GRATULUJE!!!!!!!!!!! KOCHANA JESTEM TEZ SZCZĘŚLIWA Z TEGO POWODU ZE TY JESTES!!!!!!!!!! SUPCIO!!!!!!!!! A gin okreslił wiek zarodka czy ciazy od @ bo u mnie cofnął o 2 tyg i juz nie wiem co i jak..... ale sie cieszę twoim szczesciem
 
wlasnie wedlug om to moj 7 tc a wedlug dzisiejszego usg to 5 tc mowil ze moglo cos sie poprzesuwac ale mowie ci to serduszko jej:) mnie od razu na usg wolal bez badania na fotelu...
 
reklama
Do góry