reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Na tej wizycie nie byl czekal w poczekalni mialam pytac gina czy moze ale wolalam teraz sama bo nie wiedzialam czy cokolwiek zobacze:)
ale zapytalam i moze byc takze nastepnym razem zabieram go ze soba do gabinetu:):):)
ja juz sie poloze jestem po kolacji:) glowa mnie troche boli ...

dziekuje kochane ze cieszycie sie razem ze mna :) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za wasze wizyty:)i oby do lipca:)wy macie na dniach wizyty a ja 23 przed samymi swietami 4 tygodnie czekania hehe ale bedzie prezencik dla rodzinki pod choinke:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Anulka wszystkie dziś czekałyśmy na te radosne wiadomości. Baaaardzo sie cieszę że wszytstko jest w jak najlepszym porządku i może bedziesz już spokojniejsza. Cuda się dzieją naszych skromnych ciałkach. Gratuluje.

Czekamy na jutrzejsze serduszka ;-)
 
Anulka super:) też się cieszę, czyli całe te nerwy nie potrzebne, ale łatwo się mówi teraz;)

No chyba się bardziej nie rozpisze, niestety u mnie nudności cały czas i cieszcie się z bezobjawowych ciąży:)

Witam nowe lipcóweczki, ciagle nas przybywa:)
 
Hejo pejo !

Ale skrobiecie ....nie macie litosci :rofl2:


Wczoraj wizyta u gina zakonczona pomyslnie.Jestem w pełni uprzywilejowana ciężarówką mam ksiażeczke.Jestem dalej na zwolnieniu ponieważ mdłosci i inne cuda nie pozwalaja mi normalnie funkcjonowac.Dostałam tabletki które podobno maja pomagać ale jak narazie kicha.USG musiałam przesunąc na 21 grudnia bo ustaliłam za wczesnie.Nastepna wizyta w moje 30 urodziny -6 grudnia ale swietny prezent :-)aaaaaa termin porodu mam wpisany na 4 lipca

Co do brzuszków ciazowych to ja chodzę w spodniach z panelem bo inne strasznie mnie ugniatają i mam w nosie czy pasuja czy nie ważne żeby "nam było wygodnie:tak:
Jeszcze zakupie ogrodniczki takie rosnącym brzuszkiem z przodu ale dopiero jak dojrzeje do decyzji czy lubie ogrodniczki bo jeszcze nie wiem.....
 
Ja sobie obiecalam rodząc córę, że nigdy wiecej nie założę ogrodniczek. Przechodziłam w nich obie ciąże (wtedy nie mialam innej alternatywy. Pamiętam że kiedy przychodziło Boże Narodzenie i Sylwester, albo jakiekolwiek wyjście do przyjaciół czy kina a ja musiałam założyć ogrodniczki to mnie szlag trafial w sekundzie. Chodziłam w nich calusieńką ciążę i szczerze nienawidziłam. Dobrze że teraz są inne możliwości :)
 
Hej przyszłe mamusie:-), witam wtorkowo, gratuluje Anulka usg i twojego serduszka, teraz na pewno wszystko będzie oki. ja wybieram się za 2 tyg. do lekarza, bo rzeczywiście nie chce się stresować,ze nic jeszcze nie widać, a powiedz, masz już kartę ciąży założoną?
Wisieńka trzymam kciuki za Ciebie, mam nadzieję, że serduszko będzie ładnie pukać:-D
a mi jakby się mdłości dzisiaj zmniejszyły...
pozdrawiam
 
Witam się porannie,,,, ogladam majkę jem śniadanko i mnie mdli a jeszcze tabletki wykac mami sie waham zeby nie zostay u pana K heheh. Dziś mnie czeka ciezki dzień,,, do 16 w pracy.... ech... juz na samą myśl nie chce mi się wychodzić.... Ślę buziaczki i Wisienka czekam na relację i zdjęcie usg!!!! A ja się zbieram juz do pracki....
 
Anulka, graulacje ;) cieszę się razem z Tobą ;) Oby takich miłych nowinek był jak najwięcej ;)
U mnie jutro wizyta i jutro zacznie się 5t (od om), czyli to 3t, tak? Mam nadzieję, że już coś będzie można zobaczyć/stwierdzić ;) Jutro o tej porze będę czekała już na wizytę - trochę się boję :(
Dziewczyny jeszce bytnio nie ogarniam, która i kiedy idzie do lekara na przywitanie się ze swoim Groszkiem.
Za dzisiejsze z Was 3mam kciuki ;) byłabym wdzięczna gdybyście po wizycie dały znać :)
 
Pewnie wszytskie czakamy na takie widadomości a ja juz uciekam!!!! do pracki buziaczki!!!!!! bede po 16 mam nadzieje ze duzo nie napiszecie bo tzreba za wami gonić po dniu heheh papap
 
reklama
Anulka gratulacje :-) Fajnie to sie wszystko układa. Ja z powodu domowej nudy mam coraz dziwniejsze pomysły . Dobrze, że dziecko ma dzisiaj dyskotekę szkolną nie bede za dużo myślała o ewentualnych kłopotach i problemach. Trzymajcie się cieplutko bo w Koszalinie leje.
 
Do góry