reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Witajcie Lipcóweczki!
Kkasiulka właśnie mając dzieci nieraz się dźwiga…te słodkie ciężarki
Wisieńko i ja kocham rosól!
Malinka witaj!
Emi witaj!
Margeritko kochana lipcówko! Nie myśl o negatywach tylko więcej będziesz się oszczędzać a my tu leziemy skutecznie przypominać…

Ja dziś w gościach byłam z Alą, koleżanka podjechała po mnie i przemiłe babskie spotkanie zaliczyłam :-) a teraz walczę z ochotą na pizzę ;-)
 
Hej nowe mamusie! Najszczersze gratulacje!!
Malinka, to nam wychodzi taka sama data porodu!! :)
Mailuj, masz racje, mysle ze najgorsze to jest wlasnie naczytanie sie roznych glupich roznosci na necie i potem nie mozna przez to spokojnie sie cieszyc rozwojem ciazy... Wiec najlepiej jest czytac same fajne i milutkie rzeczy i sie nie przejmowac, a wszystkie rozterki i problemy - do ginekologa!
Ja wlasnie wsunelam 3 jaja na twardo z majonezem, jakos tak na nabial mam ochote.
Wlasnie, a czy jest moze wsrod nas jakas wegetarianka...? Bo ja nie jem miesa od 15 lat, jem ryby i owoce morza, ale teraz chyba wlacze do diety troszke miesiwa, dla dobra fasolinki!

Zeycze wszystkim ciezaroweczka milego weekendu, maz idzie w tan a ja zostaje sama w domu, bo w Hiszpanii pala wszedzie jak smoki i nie chce mi sie dymu znosic!
 
Moje też są jakieś takie wielkie - w końcu jakis namacalny objaw ;-) Ale mi narobiłyście ochoty na granaty, jutro wyślę M, do Makro po kilka. Na razie kiwi mam- mogę się podzielić. Miłego wieczorku Lipcóweczki
 
Mnie jeszcze nie bolą cyce tylko mam napuchnięte i musiałam poluzować stanik :/

Nie wiem czy pisałam ale jak coś to napisze 2raz, rano zrobiłam test i wyszła już taka jak ma być krecha... w poniedziałek wybieram sie na bete a we wtorek albo śrdoę na drugą - na wyniki czeka się tydzień wiec jak bedę mieć wyniki to wtedy pójdę do gin i akurat mi luteiny na tyle by starczyło... hmm obym dotrwała w szczęściu
 
witam się wieczornie. Mam nadzieję, ze o mnie pamiętacie mimo , ze tak wlatuję jak po ogień, ale mam takie samopoczucie, ze nie nadaję się do niczego. Nawet patrzenie w kompa powoduje mdłości i zawroty głowy. Zjadłam jeszcze grejpfruta i kilka kanapek( Łał) z szynką i pomidorem i leżałam z nadzieja, ze nie wyjdą. Głowa mnie boli okropnie. Jednym słowem chciałam objawy to mam oby z dzidzią było dobrze.
Witam nowe mamusie i zyczę udanej ciąży.
Na granaty narobiłyście mi tez ochoty kochanieńkie. A jeśli chodzi o piersi to moje sa jedynie nieco pełniejsze, wszystko skumulowało się w spaniu i wizytach u pana K.

Dziewczyny kliknijcie w Pajacyka bo dziś coś mało obiadków
 
reklama
Witajcie znow musiałam tyle nadrabiac :-) ją właśnie wrocilam od gina. Wg badania ciaze ocenia nie jak 8 tydz od OM tylko na 6 tydz więc umówiłam się na usg żeby wiedziec dokładnie i wizyta wychodzi na 6 grudnia gehe no ciekawe co nam św mikołaj przyniesie :-) A wczoraj normalnie 1 raz witałam pana K znaczy nie Dolecialam bo bylam na dworze i mój się śmiał idź dalej bo koło samochodów puściłam :-) ale to było o 21 podejrzewam że na perfumy koleżanki. No taka moja przygoda. leki dalej mam brac ale już po 1 dziennie do 12tc a tak to mam nudności rano i później trzyma mnie trochę cały dzień ale to chyba przez zapachy. Mogę chodzic do pracy ale się oszczedzac a z moimi zajęciami ZAKAZ A co do brodawek to moje są większe ale nie aż tak jak piszecie może zakrętka od małego kubusia :-)
 
Do góry