reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Cześć Malinka :-) Dołączaj śmiało. Miło Cię widzieć o im więcej nas tym lepiej.
Macie rację dziewczyny, ze powinnam wychodzić wieczorami z mężem. Ale ja odstawiłam tablety na padaczkę i warunkiem nie mania ataków jest zdrowy tryb życia ( bardzo zdrowy :-( ) Ale chyba posiedzenie 2 godziny ze znajomymi w pubie jest równie zdrowe jak siedzenie przed TV. Nic to zobaczę jak się będę czuła. Buziaki dla Was wszystkich i Fasolek :-)

A i jeszcze jedno Nie czytajcie bzdur w necie !!!!! Bo będzie kara ;-) Czytamy tylko dobre rzeczy i nie szukamy same dziury w całym i złych objawów. W koncu będzie wszystko dobrze!!!!
No, wymądrzyłam się ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam nowe mamuśki.
corin haha bidulko Ty nie wlączaj juz żadnym melodramatów.

Ja przespałam sie z godzinke wstałam.... i dorwałam sie do truskawek ,mama dała mi mrożone więc je rozmroziłam posypalam cukrem i z tym sokiem wcinam mmmm finezja:-D
 
widzę dziewczynki że humorki dopisują, to bardzo dobrze, ja nie mam specjalnych zachcianek, dopóki nie dowiem sie że z bejbe jest ok. to żyje w stresie i może dlatego nie mam zachcianek. Już postanowiłam że w niedziele lece do Polski, czekam jak M kupi mi bilet, minus tylko taki że on zostaje i chyba uschnę z tęsknoty no ale musze zadbać o maleństwo a M doleci przed świętami. Z tego wszystkiego kupił mi test i zrobiłam teraz i wyszła tłuściutka druga kreseczka więc chyba ciąża nadal się rozwija bo gdyby było coś nie tak to nie wyszedł by test po południu prawda??
 
hej Myśa wspólczuje Ci tych stresów wrrrrr ale jestem dobrej myśli a co to testu to pewnie tak jak piszesz...nie wiem... będzie dobrze wrócisz w koncu zbada Cie lekarz a nie jak tam człowiek nie ma żadnej opieki:no: tule Cię mocno.
 
Granaty super:) Margerita tylko rozerwij je nie przecinaj bo beda gorzkie jak je na pol przetniesz;)ja sie zalatwilam tak ostatnio to mnie maz uswiadomil hehe a i kupilam kaki czy kika nie wiem juz i jezu ochyda jezyk zdretwial jak to mozna jest a widzialam w gazetce gdzies salatke z tego ble...
Ja wlasnie zjadlam pol pomelo i pycha :)cos w rodzaju grejfruta:)
Myśa bedzie dobrze i mysl pozytywnie bo tego potrzebuje fasolka :) napewno jest i opusci cie dopiero w lipcu:)

Powiem wam bylam wczoraj u kolezanki i opowiedziala mi jak to ona zaszla a mianowicie @ miala jak w zegarku co 28 dni byl sierpien bzykali sie 19go a 28 przyszla @ i dopiero we wrzesniu stanela na poczatku pazdziernika zrobila test i wyszedl pozytyw i co wedluj jej zdania zaszla 19go a lekarze kierowali sie @ i mala urodzila niby sie wczesniakiem z 10 pkt:) wyszlo na jej wiec nei zawsze plamienie ozracza najgorsze:)

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za nas wszystkie kochane:)
Margerita to za ok 2 tyg a czy to jest spowodowane tym krwiakiem czy kazda tak na poczatku musi chodzic??

Witam rowniez nowe zafasolkowane:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry