reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

matko jak się wkurzyłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wyobrazcie sobie że jak byłam we wtorek powiedzieć że jestem w ciąży to mówiłam że chce test z krwi na obecność bety hcg ale one powiedziały że mocz wystarczy, no to dobra, ja dzisiaj czekam na wynik a pani mi mówi że pozytywny a ja do niej czyli jaki???? Ona no pozytywny, jesteś w ciąży. One mi poprostu zrobiły test ciążowy a nie na ilość bety, ja czekałam 4 dni na wynik a przeciez już to wiedziałam, normalnie mnie pokręci, tak sie wkurzyłam że kupuje bilet na niedziele i lece do mojego gina bo tutaj to oszaleje
 
reklama
Witajcie Kobitki... :)
MYŚA
: Współczuję Ci i to serdecznie... ale nie ma co się dziwić... tak w dzisiejszych czasach jest i to coraz gorzej... chodzą takie zakręcone... czy zakochane... już sama nie wiem... Jak się na kims nie wyżyją to innym razem coś pokręcą... szkoda słów... ja dziś jakaś taka markotna... nic mi się nie chce... głowa mnie boli... mdłości mam...
na dodatek humor mi się popsuł bo miałam do Mojego Tomka jechać a tu lipa bo okazało się , że dopiero jutro z delagacji wraca... niech to szlag jasny trafi.. Wrrr :( i chyba przyjdzie mi samej spedzać weekend...
 
Jestem znowu, próbowałam to przespać
margeritta kochana ja wstudze się przyznać ale juz nie mam siły, próbuję przespac te mdłości ale to nic nie daje. Jest coraz gorzej. Wiem, ze nie powinnam narzekac to staram się tego nie robić i podchodzić do tego pozytywnie ale fakt jestem strasznie umęczona. Znowu gdyby nagle przestało mnie mdlić to bym chyba oszalała. Ale mogłoby tylko rano albo po czymś przechodzic.
Myśa jejku masakra tak myślałam, ze dziwny poziom bety z moczu ale w końcu to wyspy... Ja bym chyba tez nie wytrzymała i szukałabym gina.
Asia wykorzystaj ten weekend dla siebie po prostu
Mailuj ja bym też korzystała z zycia jakbym mogła, moze nie skoki na bugi ale wyjście do kina czy pubu, jak teraz tam się nie pali to czemu nie
kkasieńka to dobre motto, trezba dbac o swoje zadowolenie zwłaszcza teraz, to zdrowe

A no chciałąm powiedziec, że wchodzą mi tylko banany, jogurty i rosół
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny jestem tu nowa i niesmiało chciałabm ołączyc do wasna forum:) staralismy sie o dziecko rok całe długie 12 miesiecy w pazdzierniku miałam 2 inseminacje i na szczescie udana narazie byłam u lekarza i tylko potwiedził ciąze kolejna wizyte mam w srode i wtedy sie wiecej dowiem..... termin porodu według kalkulatora około 15 lipca
 
Hej malinka Gratuluje dzidziulki:-)
wisienka rozumie Cię w 100% wiem ,że jesteś umęczona ale to za jakis czas minie...bądz cierpliwa
myśa ja też bym się wkurzyła masakra jakaś....trzymaj się

A ja dziś znowu mam doła wczoraj na usg wyszło,że znowu mam krwiaka tak jak za tamtym razem na dodanym zdjęciu widać jak nad jajem płodowym pływa ...dziś sie znowu naczytałam ,że to bardzo niedobrze ble ble ble....i jak to nie oszaleć
 
Ostatnia edycja:
Malinka witaj :):):)

A u mnei maz sobie zarzyczyl cebule duszona wiec mu zaczelam robic ale ja teraz siedze w drugim koncu mieszkania bo nie zniose tego w przelyku mi wszystko stoi na sama mysl ble....
No widzisz Wisienka hehe a tak plakalas ze nie masz to teraz daja ci popalic;)
Margerita zdjatko z USG super oby maluszek byl coraz wiekszy :):):) kiedy masz nastepna wizyte??
Myśa wracaj tu chociaz bedziesz pod normalna opieka:)
 
margerita, mniej więcej w połowie drugiej ciąży mialam duzego krwiaka. Naprawdę był spory, zagrażał ciąży. Musiałam połozyc się w szpitalu na 2 tyg, ale się wchłonął. Ot poprostu. Urodziłam zdrową córeczkę, dlatego zamiast się zamartwiać to oszczędzaj sie jak możesz i bądź dobrej mysli. Napewno wszystko bedzie dobrze :)

Ja dzis biegam jak z pieprzem na ogonie. Teraz mam pierwsze 20 minut wolnego od 10.00 Jeszcze czekają mnie zakupy, co wcale mi sie nie uśmiecha, bo brzuch jakoś zaczął mnie pobolewać. Za to zamierzam zalec w wyrku zaraz po 20.00 :)
 
Ostatnia edycja:
Anulka następną wizytę mam 2 grudnia.

Corin dziękuje za slowa otuchy ale ja juz to niedawno przechodziłam i jak mi wczoraj powiedział ze znowu żywa krew pływa mało zawału tam nie dostałam ... jestem juz umęczona ja wiem ,że nie ma co sie zbytnio przejmować bo co ma byc to i tak bedzie no ale.....Człowiek się naczyta głupot na internecie i po nocach spac nie może:no:
 
Cześć dziewczyny:)

Gratuluję wam fasolek... niech się zdrowo dzidziusię rozwijają a wam życzę jak najmniej ciążowych dolegliwości:):):)
Sama będę czerwcową mama 2011:) termin mam na 22 ale znając zycie, przenoszę do lipca:):) a lipiec lubię i mam do niego słabość bo sama się urodziłam w lipcu:p gratuluję i pozdrawiam:)
 
reklama
Witam czy można dołączyć? Wczoraj wieczorem zrobiłam test i ku mojemu zaskoczeniu ujrzałam II kreski, jeszcze jestem w szoku bo nie staraliśmy się o dzidziusia a tu tak niespodzianka :)
Dziewczyny gdzie wpisać kody suwaczka ????????????????????????????????
 
Ostatnia edycja:
Do góry