reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Myśa zapytaj w lab co wykazuje i juz;) nie denerwuj sie kochana bo to malenstwu nei sluzy...

ja bylam u kolezanki i troche mi natlumaczyla wiec luzuje grunt to pozytywne myslenie .... powiem wam ze jej gin przepisywal lutke czy inne tam a ona nie brala teraz mi sie przyznala bo powiedziala ze jesli dziecko ma sie urodzic normalne to sie urodzi a nie bedzie specjalnie faszerowac bo jesli by miala poronic czyli cos z dzieckiem nie tak to by poronila...na szczescie ma piekna dokuczna 3,5 latke :) wiec kazdy ma inne podejscie...i nie warto sie stresowac i zamartwiac ja teraz stwierdzam ze moj aniolek moze bylby chory i moze lepiej ze tak sie stalo ze odszedl wczesniej niz mialby sie meczyc...

Koficzka gratulacje :):):)
Ja dzis dluzej pospalam :) w koncu:)
 
reklama
Jakie masz zajęcia??

z francuskiego, a tymczasem ziewam jak hipopotam. Nie wiem jak się skupię na czymkolwiek.

Myśa, jeśli ci nie podadzą to sprawdź sobie wg tych norm w linku który podałam. Z resztą mi w labolatorium powiedziały panie, że hcg tak na prawde nie powinno służyc do określania tygodnia ciąży, tylko przyrost sie liczy. Chodzi o to czy ciąża rozwija się :) dlatego warto powtorzyc badanie po 48 lub 72 godz.
 
Ostatnia edycja:
z francuskiego, a tymczasem ziewam jak hipopotam. Nie wiem jak się skupię na czymkolwiek.

Oo....koleżanko...dokształcasz się? ;-) Ja ledwo skończyłam jeden kurs (potrzebny mi w pracy), na razie mam dość nauki. No a teraz to tym bardziej....Wystarczy mi etat zarobkowy i ten w domu ;-)

Nie wiem czy sobie wmawiam, ale mdli mnie dzis okrutnie, myslałam że rzygnę mijając się z szefem w drzwiach - ma tak intensywne perfumy, że na sama myśl mnie bierze.....
Ogólnie to bardzo lubię być w ciąży, miewam migreny, kilka dni w miesiącu wycięte z życiorysu, żadne prochy nie pomagają, a w ciąży wszystko mi mija. Przez następne 8 miesięcy mogę zapomnieć co to ból głowy, hurrra! :D :D
 
Ostatnia edycja:
Oo....koleżanko...dokształcasz się? ;-) Ja ledwo skończyłam jeden kurs (potrzebny mi w pracy), na razie mam dość nauki. No a teraz to tym bardziej....Wystarczy mi etat zarobkowy i ten w domu ;-)

Jestem frankofilem od lat dzieciecych :) Kocham wszystko co związane z Francją, ich kulturą i jezykiem. Nie wiem skąd to mam, poprostu mam :) A nauka tego jezyka to dla mnie czysta przyjemność (chyba, ze zasypiam na stojaco jak teraz :) ) Jeśli wszystko będzie dobrze z ciążą, to zamierzam się kursować do samego porodu, a potem niestety czeka mnie przerwa :(
 
Witajcie dziewczyny. Ja oczywiście wstałam dopiero:-D:-D:-DNie najgorzej zresztą, ale obudził mnie małz telefonem. Mdłości dzis mniejsze, przynajmniej nie ciągnie mnie do pana K. Czuję tylko taka kulę w gardle. Otworzyłam balkon i takie rześkie powietrz jest bez zapachów. Zjadłam bananka i kilka łyków herbatki z mięty łyknełam. Ciesze się chwilą bez mdłości bo pamiętam jeszcze , ze jak budziłam się w nocy do kibelka to była masakra. A z drugiej strony to nie chcę by całkiem przeszły bo oszaleję z niepokoju.
Myśa czekam na Twoje wyniki z zaciśniętymi &&&&&&&&&&&:tak:
Corin może jak poodychasz świerzym powietrzem będzie ci lepiej i wytrwasz na zajęciach:tak:
eleth tez widzę, dzis pospałas. Ja rano jakoś tak leciutko się staram. Żeby nie zaszkodzić mdłością:-D
Kkasiulka ja wczoraj jak weszłam do Rossmana to myślałam, ze cos im się pobiło albo wysypało taki ogrom zapachów, a Pol do mnie. Śmierdzi jak zwykle, wydaje ci się:-D
Anulka ja tez sobie tłumaczyłam na różne sposoby a teraz skupiam się na fasoce i udaje mi się nie mysleć.
Własnie dostałam zgagi. Tego jeszcze nie grali. Po bananie. Ciekawe.:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Kurka zaczynają się pierwsze dylematy. Zazwyczaj w piatki chodziłam gdzieś z mężem ( w soboty zresztą też) prowadzimy dosyć bujne życie towarzyskie. Teraz ja nie powinnam choć w na szczęście jest już zakaz palenia w barach ;-) I teraz nie wiem ma iśc sam czy przez następne miesiące ma siedzieć w domu ze mną? Sama nie wiem co robić :-(
Moja ciąża nadal bezobjawowa, tak jak poprzednia, może to latanie do kibelka ( ale bez przytulania ;-) ). Tylko to siedzenie w domu rozleniwia jak cholera. Trzymajcie się dziewczyny :-)
 
Mailuj - a dlaczego miałabys zrezygnować? jeśli tylko masz ochotę - idź do kina, spotykaj się z ludźmi. Możesz robić wszystko. No chyba że wolisz się wyspać, odpocząć, boisz się mdłości.....
Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko!!! - Odkąd zostałam mamą - to moje motto :-)
 
reklama
No ja wróciłam z maratonu po mieście dzieci odwiezione teraz mam 2 godzinki spokoju... wisienka jeju jak te mdłości Cie umęczą bidulkooo ja zaczynam się cieszyć,że ich nie mam znaczy rano mnie mdli...a co do zgagi to codziennie ja mam i cały dzien osłabiona jestem ale takie objawy to pikuś.
Mailuj jeśli masz siły i dobrze się czujesz to dlaczego masz siedziec w domu;-)ja bym wychodziła ale nie mam z kim:-D.
Myśa jak sie czujesz?
Kkasiulka hej;-)
 
Do góry